?

Nejste organizace pracující s dětmi?

S novým rokem nová soutěž...

Každý rok Vám přinášíme různé soutěže. A protože víme, že soutěžíte moc rádi, vyhlašujeme novou soutěž pro rok 2017 pro mateřské školky a 1. 2. a 3. třídy základních škol.

Většina z Vás jezdí nejraději na školičku v přírodě do Českého ráje. A aby ne, vždyť je tam tak krásně. Hrady, zámky, Trosky, bezva koupání a pohádkový pan spisovatel Miroslav Adamec, který už napsal scénáře pro některé vánoční příběhy, pohádky a večerníčky. A právě od něj pochází ceny do naší nové soutěže.

Cena: knížka Berta a Ufo a knížka Berta a Ufo (Neobyčejné přátelství)

Jak o cenu soutěžit?

Pošlete nám Vaši nejveselejší skupinovou fotografii z Vaší školy nebo školky v přírodě nebo lyžařského kurzu. Tuto fotografii zašlete na e-mail: peskova@skolkyvprirode.cz a do předmětu napište SOUTĚŽ 2017. Samozřejmě nezapomeňte připojit ani své jméno a adresu Vaší školy/školky, abychom Vám v případě výhry mohli zaslat cenu.

Soutěže se mohou účastnit pouze školy a školky, které si rezervují pobyty v přírodě nebo lyžařské kurzy u naší agentury Školky v přírodě. 

Dokdy lze soutěžit?

Soutěž potrvá do 30. září 2017. Výsledky vyhodnocení soutěže najdete po tomto datu opět u nás v novinkách. 


Soutěž ukončena! Knížky Berta a UFO získává Mateřská škola Linetka s.r.o. ze Slaného.  Cena Vám bude zaslána tento týden poštou! 

Tato fotografie nás upoutala nejvíce zejména díky zeleným čepičkám a je opravdu ze školky v přírodě. Děkujeme. :-) 

Sledujte nás na
Facebooku