?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Seznam ubytování

Hotel Berghof

Hotely / Krušné hory a lázně ZČ

Počet lůžek: 45

Tam, na polosamotě v Krušných horách, v rodinném hotýlku Berghof, budete obklopeni tou nejpříjemnější a nejpohodovější atmosférou. Zažijete tu velice přátelské prostředí, ochutnáte dobrůtky z pravé a poctivé domácí kuchyně a cítit se budete naprosto bezpečně a v soukromí. Hotel je navíc certifikovaným zařízením pro Celiatiky a dětem s bezlepkovou dietou vyjde vstříc. A pokud byste rádi na Vaší škole v přírodě nebo lyžařském kurzu odpolední program, tak ho neváhejte poptat. Vše lze snadno zařídit. 

Horský hotýlek ARNICA

Hotely / Krušné hory a lázně ZČ

Počet lůžek: 46

Zavítejte do horského hotýlku ARNICA, který se nachází v malebné a romantické vesničce Háj pod Klínovcem. Ubytování je vhodné pro všechny skupinky jedoucí na školu do přírody, cyklistický nebo lyžařský kurz. Děti tu najdou volejbalové a dětské hřiště, venkovní pingpongový stůl, ohniště pro večerní táboráčky a také velkou plochu pro venkovní odpočinek. Je zde rovněž možné uspořádat setkání a přednášky s myslivcem nebo horskou službou.

Penzion U Rybníka

Penziony / Krušné hory a lázně ZČ

Počet lůžek: 45

Penzion U Rybníka se nachází v srdci krásné krušnohorské přírody, zhruba 2 km od Jáchymova, v menším rekreačním středisku Mariánská. Je určen pro náročnější klientelu, která hledá komfortní ubytování v dosahu nedotčené přírody. 

Sporthotel Můstek

Hotely / Krušné hory a lázně ZČ

Počet lůžek: 114

Sporthotel Můstek leží přímo u vlastní sjezdovky na dosah Klínovce, kam vás doveze hotelový skibus. Hotel nabízí odpočinek v podobě wellness - sauna s vnitřním bazénem a odpočívárnou, whirpool, masážní místnost a infrasauna. Je velmi vyhledávaný místem pro sportovní soustředění. Na své si tu však přijdou jak lyžařské kurzy, tak děti jedoucí na školu v přírodě, neboť hotel disponuje několika učebnami, klubovnami, rozsáhlými vnitřními prostory a bezva venkovním hřištěm. 

Penzion Bernard

Penziony / Krušné hory a lázně ZČ

Počet lůžek: 36

V centru městečka Boží Dar, v tom nejkrásnějším rekreačním středisku Krušných hor, nachází se penzion Bernard, který Vás jistě zaujme svou milou, rodinnou a pohostinnou atmosférou. Penzion prošel v roce 2013 rekonstrukcí a všechny jeho pokoje byly stylizovány do moderního horského stylu. V okolí se nachází několik lyžařských areálů, 80 km běžeckých tratí, cyklostezky, stezky pro pěší, sportovní areály a další možnosti zábavy. 

Rekreační Areál u Mlýna

Rekreační areály / Krušné hory a lázně ZČ

Počet lůžek: 54 v chatkách + 12 v penzionu

V Chráněné krajinné oblasti Český les, poblíž našich nejkrásnějších Mariánských Lázní, nachází se Rekreační Areál u Mlýna, který Vám poskytne skvělé zázemí pro Vaše školičky v přírodě. Areál je vybaven dětským i sportovním hřištěm a svou polohou je ideální pro pěší turistiku a horskou cykloturistiku. Můžete ochutnat místní pramen, vylézt na horu Dyleň, která Vás odmění nádherným výhledem, nebo si výlet ještě o kousek protáhnout a stanout na středu Evropy, který stanovil sám Napoleon Bonaparte.

Hotel Hubertus

Hotely / Krušné hory a lázně ZČ

Počet lůžek: 65

Blahodárné klima, minerální prameny a lázně na úpatí Slavkovského lesa - místo pro nepřeberné množství výletů. Lázně Kynžvart jsou především dětské lázně s blahodárným klimatem určeným pro lečení dýchacích cest, astmatu, alergie a také jsou velmi vhodné pro školy v přírodě ze znečištěného ovzduší.

Horská chata Na sluníčku a Matfyz

Chaty / Krušné hory a lázně ZČ

Počet lůžek: 93 ve dvou budovách (41 a 52 lůžek)

Klidná turistická oblast Mariánská, nedaleko města Jáchymov, v blízkém okolí jen louky a lesy... To vše je horské chata Matfyz a horská chata Na sluníčku. Obě chaty se nachází 50 metrů od sebe a dělí je pouze venkovní hřiště. Využít je lze jak samostatně, tak v rámci většího pobytu až pro 100 osob. Ideální místo pro ty, kteří hledají pro svou školu v přírodě jednodušší ubytování, s krásným okolím a nedotčenou přírodu s možností spousty výletů. A to i včetně těch méně tradičních, jako je návštěva včelích úlů, lanového centra nebo projížďky na koních.

Sledujte nás na
Facebooku