?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Seznam ubytování

Penzion Sportturia

Penziony / Lužické hory

Penzion, který se nachází v údolí, mezi hlubokými lesy, v chráněné krajinné oblasti Lužické hory, je jako stvořený pro dětské školky a školy v přírodě. Díky čerstvému horskému vzdoušku (který Vám garantujeme) je také vhodný pro ozdravné pobyty, cyklistické a lyžařské kurzy. Penzion najdete v osadě Polesí nedaleko Rynoltic. 

Penzion Eva

Penziony / Lužické hory

Penzion Eva se nachází uprostřed malebné obce Kryštofovo údolí, které je známé svou lidovou architekturou (hrázděné a roubené stavby). V překrásném a slunném údolíčku, je největší atrakcí třetí orloj v České republice. 

Rekreační areál Jiřetín pod Jedlovou

Rekreační areály / Lužické hory

Rekreační areál Jiřetín pod Jedlovou vám nabízí ubytování v té nejkrásnější oblasti Lužických hor ve dvou objektech. Penzion Pod Jedlovou je ideálním místem pro rekreaci s dětmi. Nabízí kapacitu pro ubytování zhruba 45 osob v nově zrekonstruovaných pokojích. Ve výbavě penzionu nechybí ani sauna, vířivka a společenská místnost.  Pro početnější návštěvy je v areálu Pod jedlovou připravena Chata Růžena. Je velmi oblíbená mezi školami, turistickými a sportovními oddíly, vyznávajícími aktivní formu odpočinku.

Penzion Margareta

Penziony / Lužické hory

Viděli jste pohádku Tajemství staré bambitky? Líbila se Vám? Chtěli byste prožít celý příběh společně se svými dětmi na vlastní kůži? Pokud ano, musíte zavítat do našeho menšího, ale o to útulnějšího penzionku, který se nachází v chráněné krajinné oblasti Lužické hory. Není náhodou, že tato pohádka se natáčela  tady. Celé okolí je obklopeno krásnou přírodou, společně s blízkým pohádkovým zámkem a hradem. 

Rekreační středisko Babočka

Rekreační areály / Lužické hory

Tradiční chatkový tábor naleznete v malebné vesničce Krásné Pole, která je součástí Chřibské na pomezí regionů Lužické hory a České Švýcarsko. Krásná příroda a okolí láká k nespočtu turistických výletů a cyklotoulek. Srdcem Babočky je zděná budova s jídelnou, kioskem, krytou venkovní terasou, dívčími a chlapeckými umývárnami, sprchami a toaletami. Chatky rozestavěné v klasickém obdélníkovém tvaru jsou obklopeny hřišti, klubovnami a menším venkovním bazénem. 

Sledujte nás na
Facebooku