?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Chata Barborka/ Jizerské hory

Chata Barborka

Stylová horská Chata Barborka nabízí ubytovací kapacitu až 33 lůžek pro školky a školy v přírodě, lyžařské výcviky i sportovní soustředění. Všechny pokoje mají společné sociální zařízení. Kromě ubytování, se v chatě nachází restaurace s barem, televizí a dětským koutkem, možností zapůjčení společenských her, venkovní posezení na zahrádce s občerstvením. Chata Barborka se nachází v nadmořské výšce 720 metrů. Při Vašem pobytu v Jizerských horách tak nemusíte stoupat do kopců - na kopci už jste ubytovaní.  Lyžařské kurzy si přijdou na své v nedalekém Ski areálu Severák. Ten je vhodný i  pro lyžařské školky.

Lůžková kapacita: 33 lůžek. Některá lůžka na palandách.

Sociální zázemí: společné - pračka, sušička k dispozici.

Vybavení pokojů / objektu: velká jídelna s barem - televize, satelit 100 programů, dvd přehrávač, dětský koutek, bar jen pro ubytováné - možnost diskoték, jídelna slouží zároveň jako společenská místnost.Velké ohniště, velká zahrada k dispozici po celý pobyt, letní zahrádka s možností grilování a posezení.

Stravování: probíhá ve vlastní jídelně, pouze pro ubytované hosty - snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře + pitný režim.

Zajímavosti a aktivity v blízkém okolí: pár metrů od chaty Barborka se nachází - Jizerská magistrála - napojení přímo u chalupy, lyžařský areál Severák, pár metrů od  chalupy exkurze  nejznámější mašerky sibiřských husek, nejznámější  rozhledny Bramberk, Královka, Slovanka,Černá Studnice, koupaliště Lučany nad Nisou, Jablonecká přehrada, Jablonecký bazén,  exkurze - muzeum Korálek (tradiční výroba korálků), kozí farma Pěnčín + sklářská výroba, Bozkovské jeskyně, výroba hraček Detoa Jiřetín pod Bukovou, Liberec - Babylon, Ještěd, IQ park, IQlandia, ZOO, botanická zahrada, bobová dráha nejdelší v České republice, muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou.

Společenská zařízení v blízkosti:

  • doktor - Smržovka 6 km
  • obchod - Lučany nad Nisou 4 km
  • pošta - Lučany nad Nisou 4 km
  • plavecký bazén Jablonec nad Nisou 8 km
  • divadlo Jablonec nad Nisou 8 km

Autobusová nebo vlaková zastávka:

  • Horní Maxov Kostel 1,7 km, pěšky 6 minut
  • Lučany nad Nisou 4 km
  • Jablonec nad Nisou 8 km
  • Liberec 18 km

Cena za osobu/1 den s plnou penzí: (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře + pitný režim).

 Letní obdobíZimní období
340 Kč370 Kč
1.stupeň380 Kč410 Kč
2.stupeň420 Kč450 Kč

Zvýhodnění pro kantory: na 15 dětí 1x pedagogický dozor zdarma.

Minimální počet platících 20.

Skupinové ubytování možné i v létě, cena na vyžádání.

 

Sledujte nás na
Facebooku