?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Penzion Fami/ Máchův kraj a Kokořínsko

Penzion Fami

Velmi krásné ubytování můžete dopřát dětem, pokud se s nimi vypravíte na školičku v přírodě k Máchovu jezeru do Starých Splavů a zvolíte tento úžasný penzion Fami.  Samotná stavba je sladěna s unikátním přírodním prostředím Máchova jezera. Procházkou borovým lesem to budete mít na pláž Máchova jezera jen 300 m. Můžete si naplánovat projížďku parníkem po Máchově jezeře, která jen umocní zážitek z vašeho pobytu v přírodě a připomene čas z roku 1928, kdy se teprve začal rozvíjet cestovní ruch na „Velkém rybníku“ dnešním Máchově jezeře. 

ůžková kapacita: 50 lůžek.

Sociální zázemí: na pokojích.

Vybavení pokojů / objektu: pension je vkusně vybaven moderním designovým nábytkem, ale zároveň si zachovává jedinečnou atmosférou funkcionalistické stavby z první republiky. Přímo před pensionem se nachází sportovní areál s devíti tenisovými dvorci, třemi volejbalovými dvorci, tělocvičnou, fitnessem, saunou a vířivkou. Dále je možné využít travnaté fotbalové hřiště, krytý bazén 400 m. Dětské hřiště se nachází 300 m od pensionu.

Stravování: probíhá v restauraci pensionu, jejíž součástí je i venkovní terasa. 

Zajímavosti a aktivity v blízkém okolí:  památník Karla Hynka Máchy, muzeum Čtyřlístku, hrad Bezděz, hrad Kokořín, malebná obec Sloup v Čechách se skalním hradem a spoustou výletů v okolí, projížďky parníkem po Máchově jezeře, naučné stezky (SWAMP a se Čtyřlísktem okolo Blaťáku) v Doksech atd. 

Společenská zařízení v blízkosti:

  • obchod, pošta 
  • poliklinika v Doksech

Autobusová nebo vlaková zastávka:

  • vlaková i autobusová zastávka Staré Splavy 

Cena za osobu/1 den s plnou penzí: (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře + pitný režim).

 Letní obdobíZimní období
500 Kč500 Kč
1.stupeň600 Kč600 Kč
2.stupeň700 Kč700 Kč

Zvýhodnění: bude dohodnuto při objednávce

 

Sledujte nás na
Facebooku