?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Penzion Margareta/ Lužické hory

Penzion Margareta

Viděli jste pohádku Tajemství staré bambitky? Líbila se Vám? Chtěli byste prožít celý příběh společně se svými dětmi na vlastní kůži? Pokud ano, musíte zavítat do našeho menšího, ale o to útulnějšího penzionku, který se nachází v chráněné krajinné oblasti Lužické hory. Není náhodou, že tato pohádka se natáčela  tady. Celé okolí je obklopeno krásnou přírodou, společně s blízkým pohádkovým zámkem a hradem. 

Celý penzion v malé vesničce nabízí ubytování pro 27 osob ve třech větších světničkách, kde děti mohou zažít i nefalšovaný spánek na peci, pod kterou se topí. Jednotlivé místnosti mají svou vlastní kuchyňku, WC, sprchu, klimatizaci, televizi a další nezbytné vybavení.

Součástí areálu je oplocená zahrada, kde naleznete, ohniště, pískoviště, ping-pongový stůl, sadu pro hraní badmintonu či pétanque.  Necelých 250 metrů od penzionu je dětské hřiště, kde se nachází houpačky, prolézačky a nohejbalové a volejbalové hřiště. Jedinou nevýhodou tohoto penzionku je, že se bohužel pár metrů  za ním nachází silnice směrem na Liberec. Nicméně zaručí vám výborné autobusové spojení do tohoto města, kde můžete s dětmi podniknout spoustu atraktivních výletů a navštívit např. nejstarší zoologickou zahradu v Čechách, populární centrum Babylon nebo si vyjet lanovkou na Ještěd. 

Stravování po celou dobu pobytu probíhá v Maštali, která zároveň může sloužit i jako učebna.

Chcete svým dětem ukázat, jak bydleli naše babičky? Přijeďte právě k nám.

Doprava

  • vlak 2500 m
  • autobus 100 m

Cena za osobu/1 den s plnou penzí: (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře + pitný režim).

 Letní obdobíZimní období
350 Kč350 Kč
1.stupeň365 Kč365 Kč
2.stupeň395 Kč395 Kč

Zvýhodnění: na 10 dětí 1x pedagogický dozor zdarma ubytování, platí pouze stravu 150,-Kč/den.

 
Sledujte nás na
Facebooku