Resort CENTRO VACANZE SAN FRANCESCO, Caorle - Severní Itálie Škola v přírodě - Chorvatsko a Itálie

Prázdninový resort Centro Vacanze San Francesco se nachází na severním pobřeží Jaderského moře a je obklopen středomořskou vegetací se stovkami stromů. Tento 5ti hvězdičkový resort se nachází v blízkosti Caorle, typické rybářské vesničky s historií, barvami, chutěmi a tradicemi.

Rekreační středisko se rozkládá na ploše 320 000 metrů čtverečních a má vlastní pláž o délce 500 metrů. V resortu je 578 ubytovacích jednotek, které jsou umístěny ve stínu stromů a které jsou obklopeny zelení. Jedná se o resort plný služeb, zdvořilosti, zábavy a relaxace a je rozdělen do šesti oblastí. 

Sportoviště, restaurace a vše další a potřebné pro Váš příjemný a klidný pobyt  = to je naše nabídka v CENTRO VACANZE SAN FRANCESCO, Caorle 

Lůžková kapacita: 578 ubytovacích jednotek.

Sociální zázemí: každý mobilehome je vybaven vlastním sociálním zázemím.

Vybavení mobilehomu: veškeré informace o vybavení, naleznete v dokumentu na konci prezentace.

Vybavení areálu: více restaurací, Wi-Fi, 4 bazény, dětské animace (sezóna), animace pro dospělé (sezóna), sportovní hřiště, hřiště na beachvolleyball, minigolf (poplatek), tenis (poplatek), basketbal (poplatek), beachvolleaball (poplatek), kompletní zázemí sprch, toalet atd.., sprcha na pláži, lehátka na pláži a u bazénu za poplatek, obchody.

Pláž: písečné pláže u areálu s širokou nabídkou služeb, dozor plavčíků.

Doporučené výlety:

  • Benátky (60 minut autobusem nebo autem) - celodenní výlet - Benátky jsou místem, které vidět je nádherným zážitkem
  • s dětmi do aquaparku AQUASPLASH, Lignano (cca. 50 minut) - www.aquasplash.it
  • Caorle (v místě) - večerní vycházka do městečka

Stravování: stravování v hlavní restauraci. Snídaně i večeře servírovanou formou.

Doprava: vlastní nebo autobusem s klimatizací, WC a DVD. Některé autobusy jsou vybaveny elektrickými zásuvkami s příkonem 230 V. Při cestě možnost zakoupení nápojů a drobného občerstvení.

Cena:

  • ubytování od 1 674,-Kč / 4 noci , od 2 565,-Kč / 7 nocí, cena obsahuje ubytování, povlečení a závěreční úklid
  • strava snídaně servírované 162,-Kč/osoba/den , večeře servírovaná 243,-Kč/osoba/den, na jejich vzorové složení se můžete podívat v následujícím dokumentu Menu - GROUPS - 2020 - San Francesco - pro restauraci v kempu.pdf
  • doprava od 80 000,-Kč / pobyt, v případě zájmu autobusem 47 míst

* Uvedené ceny jsou orientační v návaznosti na kurz CZ koruny k EUR, pro přesnou kalkulaci, nás neváhejte kontaktovat Celý ceník naleznete na konci stránky v přiloženém dokumentu.

Více informací, včetně ceníku, naleznete v následujícím dokumentu: Nabídka Centro Vacanze SAN FRANCESCO, Caorle, Itálie - 2020.pdf