?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Informace

Školy a školky v přírodě

Zajímavé sekce, které vám nesmí uniknout

Malé děti nebo větší? Je to jedno, na školy a školky v přírodě se těší úplně všichni! A nikdo z paních učitelek nebo pánů učitelů už nemusí přemýšlet, kam s dětmi na školní pobyt nebo školní výlet. Vyjeďte s nimi do pohádkově kouzelné přírody, projděte si naše krásné české hrady, zámky a zatoulejte se v lese po naučných stezkách.

U nás najdete ubytování pro školní pobyty v penzionech, hotelích, ale také v rekreačních areálech nebo chatách. Všechny pečlivě vybíráme, aby svým profilem a lokalitou, splňovaly požadavky ubytovaných děti na školách v přírodě.

Aktivity pro školy a školky v přírodě

Děti se tu rozhodně nudit nebudou. Najdete zde různá sportovní hřiště pro fotbal, nohejbal, volejbal a další míčové hry. Pro malé děti jsou k dispozici ubytovací objekty včetně dětského hřiště. Večer si pak téměř všude můžete zpříjemnit opékáním buřtíků a písničkami u táboráku. Některé penziony pro školy v přírodě nabízejí také možnost jízdy na koních nebo využití venkovního bazénu. Všechny ubytovací objekty pak disponují učebnou pro výuku. Stačí si jen správně vybrat. 

Domácí kuchyně je samozřejmostí. Těšte se na kynuté knedlíky s čerstvými jahodami, lívanečky se šlehačkou, které jsou mezi dětmi tolik oblíbené, a ať už budete ubytováni v kterémkoliv regionu, všude vás jistě potěší nějakou vynikající místní specialitou. Stravování pro děti i učitele probíhá pětkrát denně (snídaně, oběd, večeře, 2x svačina) a je doplněno pitným režimem po celý den.

Nejlepší lokality pro školy a školky v přírodě

Bezesporu prožijete ty nejkrásnější pobyty v přírodě v severních Čechách. Vyzkoušejte si školní pobyty v Lužických horách, které jsou tak malebné a každému dostupné. Na své si přijdou i vyznavači pestré krajiny, lesních potůčků a čerstvého, zdravého vzduchu. Ten pro vás bude k mání, pokud vyrazíte na školu v přírodě do Jizerských hor nebo školku v přírodě do Krkonoš. Každá lokalita ale má své kouzlo a její podrobnější popis naleznete v sekci lokality a zajímavé informace z okolí.

Páni učitelé a paní učitelky mají u nás navíc řadu odměn. Ať už je to ubytování pro učitele zdarma nebo bonusový program pro ty nejvěrnější. Ještě váháte? Věřte, že v přírodě je tisíckrát lépe, než mezi zdmi školních budov.

Upoutejte pozornost dětí a připravte pro ně neopakovatelný zážitek. Vezměte je na školu v přírodě a uvidíte, jak budou nadšení. Učte se s úsměvem a bez zlobení!

Rezervujte si vaši školu v přírodě


Nabídka jednodenních školních výletů

Školní výlety většinou bývaly pro pedagogy noční můrou. Věděli, že celý den musí mít oči na pozoru a pečlivě hlídat všechna dítka, naplánovat trasu, program a objednat dopravu. Zpravidla všem na to zbýval čas až na poslední chvíli a výlet si kvůli tomu pořádně neužili a vraceli se domů unavení. Tomu je však nyní konec! Pojďte s námi objevit takové školní výlety, jejichž součástí je prima zábavný program, průvodce na celý den nebo dílničky pro děti.

Jedním z bezva školních výletů je bezesporu výlet do Indiánské vesničky. Ráno děti předáte indiánům, které pro ně mají připravený program – ukázku indiánského života, hudbu, tance a také výrobu indiánských náramků. Na oběd si můžete s indiány upéct vuřtíky na ohni a po obědě pokračovat indiánskými soutěžemi. Pokud byste rádi výlet s troškou turistiky a poznáním, tak doporučujeme školní výlet s průvodcem po kraji svaté Zdislavy. S průvodcem z agentury Školky v přírodě budete putovat místy, kde se natáčela pohádka Tajemství staré bambitky, navštívíte zámek Lemberk a dáte si něco dobrého ve vyhlášené místní cukrárně. V naší nabídce najdete také voňavý výlet s dílničkami do mýdlárny Rubens. Dozvíte se spoustu zajímavostí o bylinkách, výrobě mýdel v historii a pak si něco voňavého vyrobíte pro rodiče. Kreativní dílničky si můžete také užít, pokud se s dětmi vydáte do nového muzea výroby korálků v Pěnčíně u Jablonce nad Nisou. Pohádkové bytosti, a že jich není vůbec málo, se na Vás těší v pohádkovém parku Fábula nebo na školním výletě na hradě Staré Hrady. A prima dětská hřiště a školní výlet s chutným obědem? Ano, také ho máme v nabídce. Vypravte se s námi do zábavního parku Mirakulum, tam si užijete spoustu zábavy a ještě Vám skvěle uvaří. Dopravu na tyto všechny školní výlety Vám rádi a ochotně zařídí Školky v přírodě.

Možná byste nám chtěli říct, že naše výlety s programem jsou pro Vás hodně vzdálené. Ale to vůbec nevadí. Proto v naší nabídce najdete i program ve školce nebo škole, a to od našich indiánů nebo Honzy Poplety. Dalo by se tedy říci, že školní výlet přijede od nás až za Vámi. 

Sledujte nás na
Facebooku