Lyžařské kurzy

Lyžařský výcvik máme v paměti snad všichni. A tak je skvělé, že tento zážitek teď můžete zprostředkovat i svým žákům. Na co ještě čekáte? Hurá na hory!

Vydat se můžete na jednodenní lyžařský kurz, ale asi si více užijete celý společný týden na horské chatě s vyjížďkami do okolí a sjezdovkou v docházkové vzdálenosti a teplým čajem neustále k dispozici. Na kurzu si většinou žáci mohou vybrat hned ze 3 základních disciplín – lyže, běžky a snowboard

Nezapomeňte, že k lyžákupatří i koulovačky nebo večerní program třeba v podobě kvízu o sportovcích a sportovních událostech. Cílem je sice děti naučit zimním dovednostem, ale také se pobavit a stmelit kolektiv. 

S tím vším vám dokážeme pomoci!

Ubytování pro školní lyžařské kurzy

Pro školní pobyty na horách můžete vybírat hned z několika lokalit. Mezi ty nejznámější patří Jizerské hory i Krušné hory a samozřejmě Krkonoše, kde bychom Vám již předem doporučili oblast Benecka. V porovnání cena/kvalita nabízených služeb, se stává opravdu jednou z nejžádanějších lokalit pro školní lyžařské výcviky. Z dalších oblastí nesmíme zapomenout na krásné Jeseníky, Šumavu nebo Beskydy. Lokalit pro skvělý lyžařský výcvik je ale více. Proto neváhejte a prohlédněte si celý seznam níže.

Kam vyrazit na lyžařský kurz

Sjezdovky, běžky nebo snowboard s sebou

Při vícedenních pobytech se v rámci lyžařského kurzu kombinuje jak sjezdové, tak běžecké lyžování a nově i jízdy na snowboardu. Mnohdy není vůbec lehké vybrat ten správný objekt nebo lokalitu pro školní lyžařský výcvik, která splní všechny vaše představy. Proto jsme tu my, abychom vám poradili. Nebojte se na nás obrátit, máme letité zkušenosti s pořádáním „lyžáků“ a rádi pomůžeme i vám.

Jak zorganizovat lyžařský výcvik?

Co je nutné udělat pro zbavení se všech starostí a získání klidného spaní? Kontaktovat nás! Napište nám Vaši představu, která zohlední počet žáků, kteří se mají kurzu zúčastnit, jejich věk, požadovanou lokalitu, dostupnost sjezdovek a vybavení objektu. O zbytek se postaráme my. Připravili jsme pro Vás také přehledný seznam věcí, které by rodiče měli svým dětem na lyžařský kurz zabalit.

Co s sebou na lyžařský výcvik