?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Lyžařské kurzy

Lyžařské kurzy pro školy a školky v přírodě

Jednodenní či vícedenní výuka lyžování, v lyžařské škole, nebo pro naše potřeby jasnější, výuka na organizovaném lyžařském výcviku, pěkně se vším všudy. Tedy s připraveným a správně vybaveným ubytovacím zařízením, kde Vás nenechají jen přespat v teple, ale i chutně uvaří a napojí váš organizmus.

Sjezdovky, běžky nebo snowboard s sebou

Při vícedenních pobytech se v rámci lyžařského kurzu kombinuje jak sjezdové, tak běžecké lyžování a nově i jízdy na snowboardu. Mnohdy není vůbec lehké vybrat ten správný objekt nebo lokalitu pro školní lyžařský výcvik, která splní všechny vaše představy. Proto jsme tu my, abychom vám poradili. Nebojte se na nás obrátit, máme letité zkušenosti s pořádáním „lyžáků“ a rádi pomůžeme i vám.

Jak zorganizovat lyžařský výcvik?

Co je nutné udělat pro zbavení se všech starostí a získání klidného spaní? Kontaktovat nás! Napište nám Vaši představu, která zohlední počet žáků, kteří se mají kurzu zúčastnit, jejich věk, požadovanou lokalitu, dostupnost sjezdovek a vybavení objektu. O zbytek se postaráme my. Připravili jsme pro Vás také přehledný seznam věcí, které by rodiče měli svým dětem na lyžařský kurz zabalit.

Ubytování pro školní lyžařské kurzy

Pro školní pobyty na horách můžete vybírat hned z několika lokalit. Mezi ty nejznámější patří Jizerské hory i Krušné hory a samozřejmě Krkonoše, kde bychom Vám již předem doporučili oblast Benecka. V porovnání cena/kvalita nabízených služeb, se stává opravdu jednou z nejžádanějších lokalit pro školní lyžařské výcviky.

Na co tedy ještě čekáte? Hurá na hory.

Sledujte nás na
Facebooku