?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Co s sebou na školu v přírodě na týden

Víte co dětem sbalit na školu v přírodě? Díky našemu seznamu na nic nezapomenete

Veškeré níže jmenované věci je ideální umístit do batohu nebo tašky, která bude opatřena jmenovkou, včetně korespondenční adresy, kvůli případné ztrátě. Náš seznam věcí na školu v přírodě, Vám pomůže na nic nezapomenout. Pokud pojede Vaše dítě na delší dobu, stačí vybrané potřeby vynásobit dvakrát. Neznamená to ale, že bude potřebovat dvoje přezuvky, nebo dva kartáčky:) 

Jedná se o orientační seznam věcí, každé z Vašich dětiček je jedinečné a každé má své specifické potřeby. Ze zkušenosti ale víme, že menší děti přežijí, když jim místo dvou tepláků zabalíte pouze jedny, ale žádné "nepřežije", když jim doma zůstane jejich oblíbená hračka nebo balíček se sladkostmi.

Chcete vyhrát? Napište nám své tipy

Zároveň tento seznam berte i jako malou výzvu, milí rodičové a učitelé. Nikdo z nás totiž není dokonalý, a pokud máte i Vy, nějaké užitečné rady nebo tipy, co by se rozhodně nemělo zapomenout, napište nám. Ty nejaktivnější a nejvtipnější z Vás odměníme. Čím? Nechte se překvapit!

 

Seznam věcí na školu v přírodě na týden:

 

Důležitá je také dobrá nálada. Pokud ještě nemáte zajištěnou školu v přírodě, tak se o zbytek postaráme my! Vám už zbývá jen si vybrat tu nejlepší lokalitu pro Vás a Vaše děti.

 
Sledujte nás na
Facebooku