Co s sebou na školu v přírodě na týden

Víte co dětem sbalit na školu v přírodě?
Díky našemu seznamu na nic nezapomenete

Pomůžeme vám i se zabalením! A tak pro vás máme seznam věcí na školu v přírodě. Nezapomeňte na štítky se jmény, aby se neprohodily holínky a batůžky.

Týden v přírodě si žádá tašku, nebo kufr plný věcí. Jako první nezapomeňte zavazadlo opatřit jmenovkou nebo štítkem s adresou kvůli případné ztrátě. Je také dobré tašku naplnit tak, aby ji poté vaše dítě zvládlo bez problémů (a zřejmě bez skládání) zabalit samo na cestu zpět. 

A co tedy dovnitř? Máme pro vás seznam na 1 týden, a to do všech možností počasí, aby dítě bylo co nejvíce v suchu a teple a spokojené. Zároveň moc dobře víme, že každé dítě je jedinečné a má svoje potřeby, takže seznam můžete brát jako výchozí bod pro vaše balení. Co se nám ještě osvědčilo? Když zapomenete na tričko navíc, nebude to (hlavně pro ty menší) takové neštěstí, jako když nezabalíte oblíbenou hračku nebo pytlík se sladkostmi. 

Seznam věcí na školu v přírodě na 1 týden:

Seznam jsme pro vás připravili i v podobě PDF dokumentu, který si pohodlně vytisknete a můžete si při balení jednotlivé položky odškrtávat. Na nic tak nezapomenete.

Důležitá je také dobrá nálada! Pokud ještě nemáte zajištěnou školu v přírodě, tak se o zbytek postaráme my! Vám už zbývá jen si vybrat tu nejlepší lokalitu.