?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Novinky

Výlety na horách s dětmi

16. 1. 2020

Venku je krásně, sluníčko svítí a Vy jste s dětmi doma? To snad ne. Vždyť je přeci tolik krásných míst, které můžete navštívit. Vydejte se s dětmi na naše krásné české hory. 

celá novinka

Školky v přírodě a jejich novinky

16. 1. 2020

Školky v přírodě jsou tu pro Vás i v roce 2020. Rozšířili jsme pro Vás výběr ubytování, kam je možné se s dětmi na školku nebo školu v přírodě vydat. Podívejte na poutavou nabídku např. v Krkonoších, v Českém ráji nebo na Šumavě.

celá novinka

První volnočasový EKOPark Liberec

28. 5. 2018

Téměř v centru Liberce vyrostla přírodní oáza klidu a zeleně. Vstupní bránu do EKOParku naleznete na cyklostezce u Nisy a těšit se můžete na 5.000 m2 originálních interaktivních přírodních prvků, které umožňují rozsáhlé spektrum aktivit pro širokou veřejnost. Celý projekt je zaměřený na ekologii, ekonomiku, vzdělávání, kulturu, životní prostředí, zdraví člověka, sport a volnočasové aktivity pro všechny věkové kategorie.

celá novinka

Novinky pro školní rok 2017/2018

11. 10. 2017

Podzim i nový školní rok jsou již v plném proudu. Po letních prázdninách a dovolených jsou všichni svěže odpočinutí a těší na nové podzimní novinky od Školek v přírodě. A protože my jsme přes léto nezaháleli, tak tady jsou.

celá novinka

V Krkonoších vznikly nové stezky vytvořené dětmi

12. 4. 2017

Už jste slyšeli, jak šikovné děti jsou v Krkonoších? Přichystaly totiž pro návštěvníky Krkonoš nové turistické stezky a questy, které jsou velmi pěkně zpracovány, některé dokonce i zveršovány a ilustrovány samotnými dětmi!

celá novinka

Skřítek Školníček Přírodníček - omalovánka ke stažení

13. 10. 2016

V naší letošní soutěži  děti kreslily našeho budoucího maskota, který bydlí v zeleném domečku (logo Školek v přírodě). V soutěži se nám sešlo nejvíce skřítků aneb cca 90 % dětí si v domečku představuje malého zeleného mužíčka. Všem dětem tedy přinášíme novou omalovánku našeho skřítka Školníčka Přírodníčka. 

celá novinka

Novinky pro školní rok 2016/2017 od Školek v přírodě

14. 6. 2016

Milá školičko, na nový školní rok 2016/2017 jsme pro Tebe nachystali několik novinek. Pojď se honem podívat, co pěkného s námi můžeš zažít!

celá novinka

Lázně Libverda – ráj pro oko i duši

12. 4. 2016

Ve Frýdlantském výběžku najdete městečko, na jehož návštěvu Vám nebude stačit pouze jediný den. Nachází se tu spoustu krásných vyhlídek, kolonáda s klasicistními a empírovými pavilonky, Kristianův pramen nespočet turistických cest v okolí, bikecentrum a populární restaurace Obří sud. Ano, řeč je o Lázních Libverda.

celá novinka

Mýdlárna Rubens – voňavý dům plný úsměvů

7. 12. 2015

Na kraji vesničky Růžová v Českém Švýcarsku stojí voňavý dům. Na dveřích nápis, pod ním zvonek. Stačí ho zmáčknout a začnou se dít divy. Ať přijedete kdykoliv a v kolika lidech chcete, otevírají tu "za světla", budete vlídně a s úsměvem přivítáni. Paní Hrachovcová nebo její maminka, neboť je to rodinný podnik, vás uvedou do světa podomácku vyráběného mýdla.

celá novinka

Barevné diplomy pro děti jako odměna za absolvování školičky v přírodě

14. 10. 2015

Připravili jsme pro děti nové diplomy za absolvování školek a škol v přírodě. V letošním roce jsou barevné. Snad se Vám budou líbit. Mateřské a základní školy, které se vydají na školu do přírody s agenturou Školky v přírodě, je mohou využít např. k různým soutěžím, ale i pro radost dětí. 

celá novinka

Sledujte nás na
Facebooku