?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Novinky

Prázdninový program lesního divadla ve Sloupu v Čechách

12. 6. 2018

Dětem se blíží prázdniny a rodiče plánují výlety. Při Vašich toulkách po Sloupu v Čechách nezapomeňte, prosím, kromě skalního hradu, rozhledny Na Stráži a koupaliště také na krásné lesní divadlo, které si pro Vás připravilo bohatý letní program plný pohádek, divadelních představení a koncertů.

celá novinka

První volnočasový EKOPark Liberec

28. 5. 2018

Téměř v centru Liberce vyrostla přírodní oáza klidu a zeleně. Vstupní bránu do EKOParku naleznete na cyklostezce u Nisy a těšit se můžete na 5.000 m2 originálních interaktivních přírodních prvků, které umožňují rozsáhlé spektrum aktivit pro širokou veřejnost. Celý projekt je zaměřený na ekologii, ekonomiku, vzdělávání, kulturu, životní prostředí, zdraví člověka, sport a volnočasové aktivity pro všechny věkové kategorie.

celá novinka

Muzeum výroby korálků v Alšovicích láká na spoustu krásných akcí

14. 2. 2018

Muzeum výroby korálků v Alšovicích u Pěnčína na Jablonecku pro Vás připravilo spoustu zajímavých akcí, které se uskuteční v roce 2018. Vyberte si pro Vás tu nejvhodnější a vypravte se na výlet!

celá novinka

Novinky pro školní rok 2017/2018

11. 10. 2017

Podzim i nový školní rok jsou již v plném proudu. Po letních prázdninách a dovolených jsou všichni svěže odpočinutí a těší na nové podzimní novinky od Školek v přírodě. A protože my jsme přes léto nezaháleli, tak tady jsou.

celá novinka

Soutěž: Po stopách skláře Kubíka za pokladem

8. 7. 2017

Od 1.7.2017 probíhá  "SOUTĚŽ" Cestou skláře Kubíka za pokladem. Vyjeďte za výlety v Jizerských horách a v Českém ráji a posbírejte 6 samolepek krásného drahokamu. Za odměnu získáte samolepku Kubíka a můžete vyhrát jednu z 15 krásných cen!

celá novinka

V Krkonoších vznikly nové stezky vytvořené dětmi

12. 4. 2017

Už jste slyšeli, jak šikovné děti jsou v Krkonoších? Přichystaly totiž pro návštěvníky Krkonoš nové turistické stezky a questy, které jsou velmi pěkně zpracovány, některé dokonce i zveršovány a ilustrovány samotnými dětmi!

celá novinka

Hledáme nové objekty pro ubytování dětí v Českém ráji a Máchově kraji

31. 1. 2017

Pozor! Je tu nová soutěž, tentokrát pro širokou veřejnost.  Doporučte nám penzion a vyhrajte vstupenky na zámek! Hledáme nové objekty pro ubytování školek a škol v přírodě v lokalitách Český ráj a Máchův kraj. Znáte nějaký hezký hotel nebo penzion v těchto oblastech? Napište nám svůj tip (celý název hotelu a obec, kde se nachází) na e-mail info@skolkyvprirode.cz. 

celá novinka

Skřítek Školníček Přírodníček - omalovánka ke stažení

13. 10. 2016

V naší letošní soutěži  děti kreslily našeho budoucího maskota, který bydlí v zeleném domečku (logo Školek v přírodě). V soutěži se nám sešlo nejvíce skřítků aneb cca 90 % dětí si v domečku představuje malého zeleného mužíčka. Všem dětem tedy přinášíme novou omalovánku našeho skřítka Školníčka Přírodníčka. 

celá novinka

Novinky pro školní rok 2016/2017 od Školek v přírodě

14. 6. 2016

Milá školičko, na nový školní rok 2016/2017 jsme pro Tebe nachystali několik novinek. Pojď se honem podívat, co pěkného s námi můžeš zažít!

celá novinka

Pohádkové Krkonoše přijedou za Vámi!

9. 6. 2016

Před letošní letní turistickou sezonou se Svazek měst a obcí Krkonoše ve spolupráci s agenturou CzechTourism rozhodl přiblížit projekt Pohádkové Krkonoše přímo obyvatelům regionu. Protože Pohádkové Krkonoše jsou určeny především dětem a rodinám, posílá Krakonoš své pomocníky tam, kde je dětí nejvíce. Do škol, na dětské dny, zajímavé akce.

celá novinka

Sledujte nás na
Facebooku