Novinky

Nejvyšší čas na zajištění školy v přírodě

21. 2. 2024
Stále nevíte kam s dětmi na jarní pobyt? Nevadí, rádi pomůžeme. Víme přesně, kde je ještě volno.

 

Pokračovat ve čtení

Pozdě na objednání lyžařského výcviku?

11. 12. 2023

Chcete na lyžařský výcvik, ale nedaří se vám sehnat vhodný objekt nebo termín? Nebojte, termíny i místa stále jsou a my víme kde. 

Pokračovat ve čtení

Pobyt s dětmi v přírodě a bez rizika i v roce 2022

30. 8. 2021

Doba se změnila a množí se nám dotazy, jak to bude s dětskými pobyty v příštím roce. My věříme, že se vše plánované uskuteční. :)

Pokračovat ve čtení

Škola v přírodě bez rizika

4. 9. 2020

Rádi byste měli jistý termín pro svou školu v přírodě na jaro roku 2021, ale bojíte se, co přinese budoucnost? S námi se bát nemusíte, přinášíme vám školu v přírodě bez rizika.

Pokračovat ve čtení

Letní pobytové a příměstské tábory v Krkonoších 2020

28. 5. 2020

Vyrazte s námi a našim spřáteleným spolkem Pašeráci na letní pobytový nebo příměstský tábor do Krkonoš. Dopřejte dětem neopakovatelný zážitek, pod vedením zkušených instruktorů!

Pokračovat ve čtení

Výlety na horách s dětmi

16. 1. 2020

Venku je krásně, sluníčko svítí a Vy jste s dětmi doma? To snad ne. Vždyť je přeci tolik krásných míst, které můžete navštívit. Vydejte se s dětmi na naše krásné české hory. 

Pokračovat ve čtení

Školky v přírodě a jejich novinky

16. 1. 2020

Školky v přírodě jsou tu pro Vás i v roce 2020. Rozšířili jsme pro Vás výběr ubytování, kam je možné se s dětmi na školku nebo školu v přírodě vydat. Podívejte na poutavou nabídku např. v Krkonoších, v Českém ráji nebo na Šumavě.

Pokračovat ve čtení

První volnočasový EKOPark Liberec

28. 5. 2018

Téměř v centru Liberce vyrostla přírodní oáza klidu a zeleně. Vstupní bránu do EKOParku naleznete na cyklostezce u Nisy a těšit se můžete na 5.000 m2 originálních interaktivních přírodních prvků, které umožňují rozsáhlé spektrum aktivit pro širokou veřejnost. Celý projekt je zaměřený na ekologii, ekonomiku, vzdělávání, kulturu, životní prostředí, zdraví člověka, sport a volnočasové aktivity pro všechny věkové kategorie.

Pokračovat ve čtení

Novinky pro školní rok 2017/2018

11. 10. 2017

Podzim i nový školní rok jsou již v plném proudu. Po letních prázdninách a dovolených jsou všichni svěže odpočinutí a těší na nové podzimní novinky od Školek v přírodě. A protože my jsme přes léto nezaháleli, tak tady jsou.

Pokračovat ve čtení

V Krkonoších vznikly nové stezky vytvořené dětmi

12. 4. 2017

Už jste slyšeli, jak šikovné děti jsou v Krkonoších? Přichystaly totiž pro návštěvníky Krkonoš nové turistické stezky a questy, které jsou velmi pěkně zpracovány, některé dokonce i zveršovány a ilustrovány samotnými dětmi!

Pokračovat ve čtení

Skřítek Školníček Přírodníček - omalovánka ke stažení

13. 10. 2016

V naší letošní soutěži  děti kreslily našeho budoucího maskota, který bydlí v zeleném domečku (logo Školek v přírodě). V soutěži se nám sešlo nejvíce skřítků aneb cca 90 % dětí si v domečku představuje malého zeleného mužíčka. Všem dětem tedy přinášíme novou omalovánku našeho skřítka Školníčka Přírodníčka. 

Pokračovat ve čtení

Novinky pro školní rok 2016/2017 od Školek v přírodě

14. 6. 2016

Milá školičko, na nový školní rok 2016/2017 jsme pro Tebe nachystali několik novinek. Pojď se honem podívat, co pěkného s námi můžeš zažít!

Pokračovat ve čtení

Lázně Libverda – ráj pro oko i duši

12. 4. 2016

Ve Frýdlantském výběžku najdete městečko, na jehož návštěvu Vám nebude stačit pouze jediný den. Nachází se tu spoustu krásných vyhlídek, kolonáda s klasicistními a empírovými pavilonky, Kristianův pramen nespočet turistických cest v okolí, bikecentrum a populární restaurace Obří sud. Ano, řeč je o Lázních Libverda.

Pokračovat ve čtení

Mýdlárna Rubens – voňavý dům plný úsměvů

7. 12. 2015

Na kraji vesničky Růžová v Českém Švýcarsku stojí voňavý dům. Na dveřích nápis, pod ním zvonek. Stačí ho zmáčknout a začnou se dít divy. Ať přijedete kdykoliv a v kolika lidech chcete, otevírají tu "za světla", budete vlídně a s úsměvem přivítáni. Paní Hrachovcová nebo její maminka, neboť je to rodinný podnik, vás uvedou do světa podomácku vyráběného mýdla.

Pokračovat ve čtení

Barevné diplomy pro děti jako odměna za absolvování školičky v přírodě

14. 10. 2015

Připravili jsme pro děti nové diplomy za absolvování školek a škol v přírodě. V letošním roce jsou barevné. Snad se Vám budou líbit. Mateřské a základní školy, které se vydají na školu do přírody s agenturou Školky v přírodě, je mohou využít např. k různým soutěžím, ale i pro radost dětí. 

Pokračovat ve čtení

Tip na výlet - Putování do Podtroseckých údolí

8. 10. 2015

Do Podtroseckého údolí vyšlápněte z obce Troskovice po červené turistické značce k rybníku Nebákov a napojte se na naučnou stezku Podtrosecká údolí. Pokračujte dále po červené značce, kde na dně kaňonovitých údolí, která jsou z velké části lemována skalami, se nachází soustava rybníků a mnoho mokřadů a vlhkých luk, které jsou místem výskytu mnoha rostlin a živočichů. Proto byla oblast v roce 1999 vyhlášena přírodní rezervací. Vedle Hruboskalska a Příhrazských skal je největší rezervací chráněné oblasti Český ráj.

Pokračovat ve čtení

Nabídka jednodenních školních výletů a zábavních programů přímo od Školek v přírodě

6. 10. 2015

S novým školním rokem jsme pro Vás připravili zcela novou sekci – Výlety!

Pokračovat ve čtení

Máme nové video!

25. 8. 2015

Školky v přírodě dělají děti šťastnými! A kdo by nevěřil, může zhlédnout naše zbrusu nové video, které jsme pro Vás připravili. 

Pokračovat ve čtení

Letní recepty pro malé kuchaře

14. 7. 2015

V létě dozrává ovoce i zelenina, to je vždycky hodně príma. :) Naučte vaše děti o letních prázdninách trochu kulinářského umění. Skvěle se zabaví a hlavně se jim bude jednou hodit do života. 

Pokračovat ve čtení

Pohádkové Krkonoše – je na čase začít si hrát!

4. 6. 2015

Pohádkové Krkonoše -  to je nový webík, který obsahuje, shrnuje a informuje o všem, co se nyní děje v Pohádkových Krkonoších a Podkrkonoší. Na jednom místě najdete veškeré hry, Krakonošovy příběhy, tipy kam vyrazit s dětmi na výlet a co dělat, když prší.

Pokračovat ve čtení

Školky a školy v přírodě ve třech nových oblastech

21. 4. 2015

Rozříšili jsme pro vás nabídku ubytování pro školy a školky v přírodě a jsme pro vás nově v Máchově kraji, v oblasti Adršpašska, ve Středočeském kraji a na Kokořínsku! 

Pokračovat ve čtení

Sněhuláci - Severáci, říkanka pro děti

6. 2. 2015

Přemýšleli jsme, čím bychom Vás potěšili v tomto mrazivém zimním období. A aby byl den veselý, tak přicházíme s říkankou o Sněhulácích Severácích. Slova jsou velmi jednoduchá, naučit by se ji měly snadno i všechny děti z mateřských školek. 

Pokračovat ve čtení

Víla Izerína - omalovánka od nás ke stažení

29. 1. 2015

Po velkém úspěchu omalovánky s vládcem našich nejvyšších hor – Krakonošem Vám pro děti přinášíme omalovánku patronky Jizerských hor, víly Izeríny.

Pokračovat ve čtení

Hádanky ze zelených kamínků

14. 1. 2015

Přemýšlíte, jak zabavit čiperná dítka na školce v přírodě? Jde to úplně jednoduše. Vyhlašte třeba soutěž, kdo uhodne nejvíce hádanek z našich zelených kamínků. A kdo bude nejšikovnější, může za odměnu dostat třeba krásný diplom, který si od nás také můžete stáhnout v novinkách. :) 

Pokračovat ve čtení

Pojďte si hrát s vílou Izerínou

6. 1. 2015

Také stále hledáte novou inspiraci, jak v těchto dnech své děti zabavit? Už nehledejte, máme pro Vás skvělý tip!

Pokračovat ve čtení

Omalovánka Krakonoše ke stažení

3. 1. 2015

Milé paní učitelky a milé maminky, udělejte svým dětem radost, a stáhněte jim omalovánku Krakonoše, kterou jsme pro Vás zcela sami nakreslili. 

Pokračovat ve čtení

Ulehčete dětem čekání na Ježíška

29. 11. 2014

Chcete zabavit své děti během čekání na Ježíška? Nebo chcete, aby věřily, že fakt existuje? Pak se s dětmi vydejte na malý výlet za Ježíškem. Radost v dětských očích Vám bude velkou odměnou. A pokud Vám čas výlet nedovolí, pošlete Ježíškovi alespoň dopis.

Pokračovat ve čtení

Diplomy pro školy a školky v přírodě

18. 11. 2014

Jedete s námi na školku nebo školu v přírodě? Pak si Vaše děti zaslouží krásnou odměnu! Ke stažení Vám zde nabízíme diplomy za úspěšné absolvování školky nebo školy v přírodě, na které dětem vyplníte jejich jména. A děti si ho pak mohou i samy vybarvit. Diplomy jsou naším autorským dílem a věříme, že dětem z Vaší školičky udělají velkou radost. 

Pokračovat ve čtení

Školky v přírodě na Facebooku

12. 10. 2014

Školky v přírodě nově najdete i na Facebooku.

Pokračovat ve čtení

Informace pro rodiče

8. 7. 2014

Pokud nechcete zapomenout na důležité informace, které byste měli sdělit rodičům ještě před odjezdem na školku v přírodě, neváhejte si stáhnout náš seznam "informace pro rodiče".

Pokračovat ve čtení