?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Školní výlety

Indiánská vesnička

Vydejte se s námi za indiány! A kam? No přeci do Českého Švýcarska, kde pod vrškem Růžová leží malá, ale za to čarovně půvabná indiánská vesnička.  Zdejší Indiáni mají připravený oblíbený, zábavně naučný program pro školní i předškolní děti nazvaný Indiánskou stezkou a je zaměřen na poznání života původních obyvatel Severní Ameriky, konkrétně prérijních Indiánů. Program je přizpůsoben věku dětí, probíhá od poloviny měsíce května do konce měsíce června.

Mýdlárna Rubens – voňavý dům plný úsměvů

V Českém Švýcarsku na kraji vesničky Růžová stojí voňavý dům, ve kterém budete vždy s úsměvem přivítáni. Nad dveřmi je nápis mýdlárna Rubens a vyrábějí se tu mýdla vlastní rodinnou originální recepturou starou více jak sto let.  Naplánujte si s dětmi voňavý školní výlet.  Poslechněte si báječné povídání o výrobě mýdel a dalších produktů a projevte svou kreativitu a nápady při zdobení mýdel jako dárečku, který si budete moci odvézt domů na památku pro maminku či babičku.

Výlet do pohádky na Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady patří mezi nejlepší a nejkrásnější místa pro školní výlety. Tento hrad a zámek u Jičína můžete navštívit během celého školního roku a vybrat si ze tří prohlídkových okruhů, které jsou vhodné pro děti ze ZŠ a MŠ. Přemýšlíte-li, KAM NA ŠKOLNÍ VÝLET nebo na PROHLÍDKU HRADU A ZÁMKU, využijte naši zvýhodněnou nabídku, připravenou pro školní a předškolní děti. Pro školní výlety je tu otevřeno 365 dní v roce!

Muzeum výroby korálků a kreativní dílničky

Muzeum výroby korálků je zaměřeno na historii výroby skleněných korálků ve společnosti Skleněná bižuterie, a.s. Můžete se těšit na mačkací stroje, několik typů brousících a řezacích strojů, nástroje pro zušlechťování korálků, navlékací strojky a mnoho dalších pomůcek. Muzeum je nově otevřené od 1. července 2017. Nenechte si ujít jeho návštěvu. S dětmi si můžete užít také zábavné a kreativní dílničky. 

První volnočasový EKOPark Liberec

První volnočasový EKOPark Liberec si Vás dovoluje oslovit s tipem na výlet plný zážitků pro Vaše žáky. EKOPark Liberec nabízí mnoho originálních interaktivních přírodních prvků, které umožňují široké spektrum aktivit pro dětské kolektivy. Dále je možné si ke vstupnému objednat doprovodné aktivity jako je např.:

Výlet do zábavního parku Fábula

Čeká vás školní výlet nebo škola v přírodě a zatím nevíte, kam s dětmi letos vyrazit? Zkuste dětský zážitkový zábavní park založený na tématice české pohádky. Rodinný park Fábula v Kamenici nad Lipou Vám nabízí opravdu kvalitní akce pro děti a pestrá zábava s veškerými službami Vás čeká vždy, bez ohledu na počasí, počet dětí, či jejich věk.

Hurá do zábavně-naučného parku Mirakulum!

Park Mirakulum je jedinečným areálem nabízejícím herní i naučné prvky vyrobené převážně z přírodních materiálů. Děti tu zapojují vlastní pohyb, sílu a v neposlední řadě i fantazii. Park Mirakulum vznikl ve středočeských Milovicích a nabízí 10 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit. Najdete tu lesní hřiště a kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a v neposlední řadě i úzkokolejnou železnici, která park propojuje se sousedním Tankodromem. Od léta 2015 také vodní svět a oázy s vodními hříčkami.

Hrajte si, zpívejte, poznávejte a tvořte s Honzou Popletou

Je to prima kluk, ale vždycky všechno poplete. Ne nadarmo mu proto říkají Honza Popleta. :) Děti ho však mají velice rádi. A Honza Popleta má rád na oplátku všechny děti, a proto se za nimi vydává do mateřských a základních škol se zajímavým programem. Chcete se smát, soutěžit, hrát si a připravit dětem senzační odpoledne? Pak si neváhejte u nás objednat návštěvu Honzíka Poplety.

Indiánská vesnička – program ve školách a školkách

Zaujal vás výlet do indiánské vesničky Rosehill, ale byli byste radši, aby indiáni přijeli přímo za Vámi? I takové přání Vám rádi splníme. S naučným programem Indiánskou stezkou přijedou do vaší školky, školy, družiny nebo školy v přírodě Rosehillští indiáni a představí dětem, jak v dřívějších dobách žili původní obyvatelé Severní Ameriky.

Sledujte nás na
Facebooku