?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Lokality

Tipy na lokality pro školy a školky v přírodě

Plánujete školu nebo školku v přírodě, lyžařských výcvik, cyklistický či turistický kurz? A nevíte kam s dětmi vyrazit, aby se jim tam líbilo? Nechte se inspirovat našimi tipy na krásná místa naší malé země. Vybrali jsme pro vás prověřená místa, ubytovací zařízení i tipy na výlety. Nechte se inspirovat.

Škola v přírodě na klíč

Nemáte příliš zkušeností s pořádáním lyžařských, cyklistických nebo turistických kruzů? Nebo jen prostě nemáte čas na plánování aktivit a programu pro děti? Rozumíme Vám. Proto jsme tady. Nechte to na nás, my se tím bavíme. Více informací naleznete v sekci Škola v přírodě na klíč.

Škola v přírodě v rukou rodičů

I učitelé jsou jen lidé a často jsou přepínáni. Pracují v neustálém stresu a snaží se svůj čas využít co nejefektivněji pro blaho školy, školičky a svých dětí. Bohužel ne vždy vše vyjde dle plánů a představ. Pokud byste chtěli takovou školu v přírodě uspořádat sami a vyhnout se fiasku, tak neváhejte a kontaktujte nás.

Praktické informace

Připravili jsme pro vás také praktické informace v podobě seznamů co s sebou na školu v přírodě nebo co nezapomenout sbalit na lyžařský kurz.

Sledujte nás na
Facebooku