Škola v přírodě

Školy a školky v přírodě to jsou nová dobrodružství, cit k přírodě i rozvoj kolektivu.

Poznávačka rostlin, sběr šišek na čas, výlety na hrady a zámky, večerní stezka odvahy nebo sportovní klání mezi třídami. Tohle vše a mnohem víc znamenají pro děti školy a školky v přírodě. 

Žáky čeká velká dávka dobrodružství, odpočinek od stereotypu, ale i rozvoj citu k přírodě nebo výuka s názornými ukázkami. Zažijí nové situace a získají nové zkušenosti. Pobyty v přírodě umí také stmelit kolektiv, zlepšit vztahy mezi dětmi i vytvořit osobnější vztah mezi učitelem a žákem.

S jejich pořádáním máme plno zkušeností, moc rádi s vámi spojíme síly, nebo to můžete nechat kompletně na nás, opravdu nás to baví!

Chceme na pobyt v přírodě

Kam na školu v přírodě?

Ať už jste odkudkoliv, pomůžeme vám s pobytem v přírodě všude po ČR. Můžete vybírat z pobytu na horách, u vody nebo ve skalách. Máme pro vás širokou nabídku, roztříděnou podle lokalit.

Chci prozkoumat lokality

Jaké téma může škola v přírodě mít?

Máme pro vás hned několik tipů, co si promyslet, aby téma korespondovalo s místem pobytu a požadavky na ubytování. Budou to Indiáni? Harry Potter, nebo třeba Piráti?

Chci vědět, co si promyslet

Co s sebou na školu v přírodě?

Pomůžeme vám i se zabalením! A tak seznam věcí na školu v přírodě najdete přímo tady. Nezapomeňte na štítky se jmény, aby se neprohodily holínky a batůžky.

Chci poradit, co s sebou

Škola v přírodě na klíč

Rádi vám doporučíme ideální lokalitu i ubytování, vše naplánujeme, zajistíme dopravu, pojištění, výlety, zpracujeme informace pro rodiče. Kompletně bez starostí.

Chci pobyt v přírodě na klíč

Škola v přírodě v rukou rodičů

Pořádáte školu v přírodě vy jako rodiče místo učitelů? Stačí nám sdělit vaši představu, typ pobytu a my oslovíme vhodné objekty, se kterými máme dobré zkušenosti. Provedeme vás celým procesem.

Chci vědět více

Ozdravné pobyty pro školy a školky

Lázně, už jen to samotné slovo ve většině z nás navozuje pocit klidu, harmonie, odpočinku a příjemných okamžiků. Proč tento pocit nedopřát také vašim žákům? Nechte odpočinout své tělo, organismus i duši. Bylinkové inhalace, solná voda, čerstvý vzduch, to vše má blahodárný vliv nejen na dospělého jedince, ale samozřejmě i na vaše děti.

Chci vědět více