?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Škola v přírodě

Co je škola v přírodě?

Co vlastně znamená škola v přírodě? Původně se jednalo hlavně o ozdravné pobyty pro žáky z oblastí, kteří jsou každý den vystaveni zhoršeným podmínkám životního prostředí. Dnes již nejde pouze o pobyty, které mají dětem zlepšit zdraví. Pomohou jim odpočinout si od každodenního stereotypu, přestanou myslet na běžné starosti, zbaví je na čas rodinných problémů. Pomohou jim rozvinout cit k přírodě a ekosystému.

Škola v přírodě je také prospěšná i učitelům. Pomůže jim lépe poznat své děti, vytvořit osobnější vztah mezi učitelem a žákem. Představte si názorné ukázky a učení v přírodě o přírodě, co může být lepšího?

Škola v přírodě na klíč

S pořádáním školy v přírodě, je také neodmyslitelně spjata práce učitelů, která je mnohdy nad rámec jejich časových možností. Právě v tuto chvíli přicházíme my s pomocnou rukou. Rádi doporučíme vhodnou lokalitu, ale i objekt. Naplánujeme celý pobyt, zajistíme dopravu, pojištění celé skupiny, vymyslíme výlety po okolí, zpracujeme informace pro rodiče, připravíme odměny pro děti.  Proto se nebojte být nároční a napište nám.

Nejlepší lokality pro školy a školky v přírodě

Vyberte si svou školu v přírodě nebo ozdravný pobyt dle své představy. Vybrat si můžete školu v přírodě v různých lokalitách jako například v Českém ráji nebo Máchově kraji. Za čerstvým vzduchem můžete vyjet na ozdravný pobyt do Krkonoš, Jizerských i Lužických hor.

Další lokality v naší nabídce ubytování pro školy a školky si můžete prohlédnout v sekci seznam ubytování.

 

Sledujte nás na
Facebooku