Co s sebou na lyžařský výcvik

Každý kdo prožil lyžařský kurz jako dítě, na něj s láskou vzpomíná a ti, co jej neprožili, alespoň viděli českou klasiku Sněženky a Machři s Viki Cabadajem v hlavní roli. Film je to krásný a jistě bychom o něm dokázali dlouze povídat. My se však zaměříme na obří batohy, které každý z aktérů nesl na zádech a hlavně na jejich obsah.

Když pomineme vtipálky, kteří svým kolegům vkládali do ruksaků kameny a potají nakupovali mléko pro lepší růst kostí, kdo z Vás ví, co v nich vlastně bylo? Na tuto otázku jsme se Vám pokusili odpovědět v seznamu níže. Pro lepší přehlednost je celý rozdělen do tří částí. Projděte si položku po položce, ať na nic nezapomenete.

Pokud máte nějaký tip na rozšíření, víte o věci, která v batohu rozhodně nesmí chybět, napište nám. Vaší připomínku zvážíme, zhodnotíme, a pokud se nám bude líbit, stane se součástí našeho přehledného a praktického návodu.

1. Výzbroj na lyže, snowboard, běžky

2. Věci do chaty a na volný čas

3. Ostatní

Tak, a teď už jen zbývá, vybrat si tu správnou lokalitu a ubytovací zařízení. Případně Vám také rádi se zajištěním nezapomenutelného lyžařského kurzu pomůžeme.

Kontaktujte nás