?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Jeseníky a ubytování pro školy

Školy a školky v přírodě v Jeseníkách

Jeseníky jsou často opomíjenými horami naší krásné země. Zaručujeme vám ale, že jakmile jim dáte jednou šanci, stanou se vaší pravidelnou dovolenkovou zastávkou. CHKO Jeseníky byla vyhlášena již roku 1969. Nalezneme ji v severovýchodní části republiky, na území Olomouckého a Moravskoslezského kraje. Svou rozlohou 744 km2 se řádí mezi ty největší CHKO u nás, s nejvyšším bodem Praděd, jehož výška dosahuje úctyhodných 1492 m. Jeseníky jsou hory mnoha tváří a uspokojí jak školy v přírodě, tak lyžařské výcviky a cyklistické kurzy. O tom ale již více níže.

Škola nebo školka v přírodě v Jeseníkách? Obojí!

Jeseníky jsou horským rájem s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. V letních měsících zde naleznete velké množství dobře značených turistických tras, které Vás provedou doslova celým pohořím. Koho by přeci nelákalo zdolat horu Praděd, projít se Rašeliništěm Skřítek nebo se jen toulat krajinou, ve které můžete narazit i na volně žijící Kamzíky? Na své si zde přijdou opravdu všichni. A je jedno, jestli vyrazíte na školu v přírodě nebo cyklistický kurz. Jen nezapomeňte vybrat to správné ubytování. Na celou naši nabídku ubytování pro školy a školky v přírodě v Jeseníkách, se můžete podívat právě zde.

Lyžařské kurzy v Jeseníkách

V Jeseníkách si na své samozřejmě přijdou i vyznavači zimních sportů. Zázemí pro začátečníky i pokročilé lyžaře je zde na vysoké úrovni. Se svou školou můžete navštívit hned několik lyžařských středisek a u nás najdete to správné ubytování přímo u sjezdovky. Například penzion Sokolka se nachází jen kousek od Lyžařského areálu Šindelná, nabízí komfortní ubytování a kvalitní stravování. Za zmínku ale stojí i další objekty, jako penzion H&P, horská chata Ztracenka nebo penzion Slatina. Na celou nabídku ubytování pro školní lyžařský výcvik v Jeseníkách, se můžete podívat hned, a to v sekci Jeseníky.

Sledujte nás na
Facebooku