?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Ozdravné pobyty

Škola v přírodě, lázně a ozdravný pobyt

Lázně, už jen samotné slovo ve většině z nás navozuje pocit klidu, harmonie, odpočinku a příjemných okamžiků. Proč tento pocit nedopřát také vašim dětem?

Lázeňství má celosvětově dlouhou tradici a jeho kouzlo objevili již ve starověkém Římě a Řecku. Musíme podotknout, že od té doby uznalo značných změn a s dnešními procedurami se nedá srovnávat. Účel je ale stále stejný. Nechte odpočinout své tělo, organismus i duši. Bylinkové inhalace, solná voda, čerstvý vzduch, to vše má blahodárný vliv nejen na dospělého jedince, ale samozřejmě i na vaše děti.

Škola v přírodě nebo ozdravný pobyt?

My říkáme propojit! Oba pobyty mají své náležitosti a školy musí v rámci interních i zákonných předpisů splnit pro jejich organizaci určitá kritéria. Nicméně možnost užít si školu v přírodě, kde se ráno s dětmi učíte, odpoledne jdete na dlouhou procházku na čerstvém vzduchu a večer si odpočinete například při plavání v solné vodě, vám rádi zprostředkujeme.

Kam vyrazit na ozdravný pobyt

Možností je opravdu hodně. Ale pro lepší představu o naší nabídce, se níže můžete podívat na pár tipů, pro prima ozdravný pobyt pro děti.

V krásných Jizerských horách s čerstvým a svěžím vzduchem, je jasnou jedničkou a tou nejlepší volbou Wellness penzionu Uko, kde vstup do krytého bazénu se slanou vodou a neomezeným vstupem do wellness prostor, naleznete již v základní ceně pobytu. Přímo v dětských lázních Kynžvart, se můžete ubytovat v Hotelu Hubertus. Krkonoše, vzdušné lázně a v jejich srdci Liberecká bouda s krytým vnitřním bazénem a wellness službami. Jen o kousek dál, v horském středisku Harrachov, je to Spa hotel Bílý Hořec. A na úplném východním cípu naší krásné země, Hotel Messit, v kterém si můžete užít jak krytého bazénu, tak wellness služeb.

V případě, že Vás ozdravný pobyt v podobném duchu zajímá a chcete získat více informací, neváhejte nám napsat, budeme rádi.

Sledujte nás na
Facebooku