Školy a školky v přírodě v Chorvatsku

Netradiční škola v přírodě u moře se bude žákům jistě líbit! Na severu Chorvatska v Istrii doporučujeme nejjižnější výběžek poloostrovu – Kamenjak. Jedná se o chráněnou krajinnou oblast, kde je ovšem možné koupání.

Škola v přírodě v Chorvatsku a ubytování

Celý poloostrov Istrie se nachází v severní části Chorvatska, kde je příjemné klima a i v těch nejteplejších dnech se můžete zchladit ve stínu sosen. Všechny školy v přírodě jistě ocení velmi příjemný, lehce slaný vánek od moře, který pomáhá na dýchací ústrojí. I to je jeden z důvodů, proč je Kamenjak tou nejlepší volbou. Ubytování pro školy v přírodě v Chorvatsku pro vás máme v městečku Premantura. Jedná se o klidnou oblast, ve které trvale žije jen něco málo přes 200 obyvatel. Nachází se na úzké a ploché části poloostrova, obklopené z obou stran mořem. V této oblasti, naleznete velké množství menších pláží s pozvolným vstupem do moře a možností spousty výletů v blízkém okolí. 

Rodinná dovolená, nebo v partě přátel? I to je možnost

Pokud plánujete dovolenou „po vlastní ose“ a vyrazíte společně s rodinou nebo přáteli autem, také nebudete litovat. Z jednotlivých míst v ČR budete v Kamenjaku za cca 8 hodin jízdy. Díky autu se můžete podívat i do trochu vzdálenějších oblastí, které nabízí velmi netradiční zážitky. Pokud vás tedy omrzí odpočinek na pláži, můžete vyrazit na výlet. Mimo jiné doporučujeme navštívit města Medulin nebo Pulu (obě cca 15 minut), kde naleznete přístav, koloseum, akvárium nebo historické centrum.

Ubytování v Chorvatsku pro školy v přírodě 

V úžasném městečku Premantura nabízíme ubytování hned ve 4 komfortních apartmánových domech s možností vlastního vaření, případně stravování v blízkých restauracích. Jsou jimi apartmány Flora, Mira, Oliva a nejluxusnější apartmány v celém městě - apartmány Punta Blu 4*. Fotografie a více informací si můžete prohlédnout zde.

Chceme školu v přírodě v Chorvatsku