Škola v přírodě na Moravě a v Beskydech

Kopce pro turisty, rovinka pro cyklisty a vleky pro lyžaře. Na Moravě se při vašem pobytu v přírodě určitě nudit nebudete. Ať už si vyberete jih v okolí Brna a Mikulova, nebo dáte přednost severu a Beskydám.

Škola v přírodě, turistický, lyžařský i cyklistický kurz v Beskydech

Cyklistický kurz na Moravě je to pravé! Díky rovinaté krajině nebudete mít s dětmi problém urazit i větší vzdálenosti. A pojede se vám takřka samo. Je to ideální místo pro začínající cyklisty. Pokud rovina není nic pro vás, zavítejte do nedalekých Beskyd. Užijete si zde pestrou krajinu, která vás okouzlí. Beskydy jsou vhodné nejen pro větší děti a školu v přírodě, ale i pro děti menší a školku v přírodě. Když lyžařský výcvik na Moravě, tak jedině v Beskydech! Beskydy nejsou našimi nejvýznamnějšími ani největšími horami, ale právě proto zde nenarazíte na davy turistů a budete mít s dětmi více prostoru. To ocení hlavně menší děti a začínající lyžaři.

Tipy na výlety na Moravě a v Beskydech

Ubytování v Beskydech a na Moravě pro školy v přírodě.

Ať už se Beskydy rozhodnete poznat jako turisté při své škole v přírodě, nebo jako cyklisté na výcviku, jistě oceníte hezké a komfortní ubytování s vynikající stravou. Přesně toto splňuje například Hotel Galik, který naleznete v naší nabídce.

Chceme školu v přírodě v Beskydech a Moravě