?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Škola v přírodě na Moravě a v Beskydech

Škola a školka v přírodě na Moravě nebo v Beskydech

Morava = nejlepší česká vína, s tím souhlasí asi každý. Ale když pomineme víno, co tato oblast v sobě vlastně skrývá? Její vznik sahá dlouho do minulosti a většina historiků se shodne na tom, že Morava byla ve středověku centrem slovanské vzdělanosti. Její krásy dokázali ocenit mnozí panovníci, a to bez ohledu na to, zda přicházeli v dobrém, či zlém. A teď je na vás, abyste se o její různorodosti a kráse přesvědčili na vlastní kůži. Ať už se jí rozhodnete poznat jako turisté při své škole v přírodě nebo jako cyklisté na výcviku, jistě oceníte hezké a komfortní ubytování s vynikající stravou. Přesně toto splňuje Pension Hubert, který naleznete v naší nabídce.

Pokud však rovina není nic pro vás, zavítejte do nedalekých Beskyd. Ty sice nepatří mezi naše největší hory, ale rozhodně vám při pěší turistice nedají nic zadarmo. Užijete si zde pestrou krajinu, která vás okouzlí. Beskydy jsou vhodné nejen pro větší děti a školu v přírodě, ale i pro menší a skolku v přírodě. Beskydy se na našem území nachází v Moravskoslezském kraji, ale přesahují i k sousedům na Slovensku, Polsku a Ukrajině. Nejvyšším bodem na české straně je Lysá hora (1323 m), v celém pohoří beskydského typu je to Babia hora (1725 m).

Cyklisté vítáni

Cyklistický kurz na Moravě je to pravé. Díky rovinaté krajině nebudete mít s dětmi problém urazit i větší vzdálenosti. A pojede se vám takřka samo. Je to ideální místo pro začínající cyklisty. To ovšem neznamená, že by Beskydy nebyly vhodné, naopak. Pokud máte již zkušenější cyklisty, bude pro vás krajina Beskyd to pravé. Užijete si jak rovinu, tak mírné kopečky a prudké stoupání. Jak vidíte, užijí si zde opravdu všichni.

Lyžařský výcvik v Moravskoslezském kraji

Když lyžařský výcvik na Moravě, tak jedině v Beskydech! Beskydy nejsou našimi nejvýznamnějšími a ani největšími horami. Z tohoto důvodu zde nenarazíte na davy turistů a budete mít s dětmi více prostoru. To ocení hlavně menší děti a začínající lyžaři. Lyžařský výcvik v Beskydech bude pro vás to pravé. Pokud jste se tedy již rozhodli, že právě Morava je to pravé pro vaší školu v přírodě, nebo že Beskydy jsou to pravé pro váš lyžařský výcvik, nezapomeňte si u nás vybrat to správné ubytování. A pokud se nemůžete rozhodnout, neváhejte napsat, rádi vám s výběrem pomůžeme.

Sledujte nás na
Facebooku