?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Školní pobyty ve Středočeském kraji

Školy v přírodě – Středočeský kraj a Vysočina

Hledáte kvalitní a cenově dostupné ubytování pro školní pobyt ve Středočeském kraji? Poté kontaktujte nás, školky v přírodě! Zajistíme Vám vše potřebné pro příjemný a bezstarostný pobyt. Zprostředkováváme ubytování pro školy v přírodě nejen ve Středočeském kraji, ale i v jeho okolí.

Středočeský kraj a jeho turistické zajímavosti pro děti

Nedílnou součástí celé lokality je velké množství přírodních, technických a kulturních památek, které mohou být pro školy velmi přínosné. Nachází se zde plno turistických cílů, které můžete zdolávat jak pěšky, tak na kole. Krásu nedotčené přírody Středočeského kraje je možné obdivovat v pěti chráněných krajinných oblastech – CHKO Křivoklátsko, CHKO Kokořínsko, Český kras, Český ráj a Blaník. Velmi oblíbený je například výlet do zábavního parku Mirakulum.

Turistický nebo cyklistický pobyt na Vysočině

Pokud s dětmi toužíte po vyjímečných zážitcích, jste tu správně. Vysočina je krajem mnoha přírodních krás a turistických zajímavostí. Nejen, že vypadá jako ideální obrázek venkova, ona jím opravdu je. Mimo přírody, zde s dětmi můžete obdivovat řadu historických památek, z nichž jsou dokonce tři zapsány v seznamu Unesco. 

Školní pobyty v okolí Prahy

Praha, hlavní město a sídlo Středočeského kraje, je ideálním místem pro školní výlety. K nim může patřit návštěva divadla, 3D kin či procházka po historickém centru Prahy, kterou děti jistě ocení. V Praze se také nachází 37 národních kulturních památek, které určitě stojí za to vidět. Z tohoto důvodu Skolkyvprirode.cz zajišťují ubytování i pro školy v přírodě v okolí Prahy. Školní pobyty v okolí Prahy mají výhodu husté dopravní sítě, která je pro velké skupiny dětí potřeba. Věřte, že i školy v přírodě ve Středočeském kraji mají své kouzlo a určitě stojí za to.

Další lokality v naší nabídce ubytování pro školy a školky si můžete prohlédnout v sekci seznam ubytování.

Sledujte nás na
Facebooku