?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Školy v přírodě Adršpach

Školky a školy v přírodě v Adršpachu a okolí

Adršpach je skalní město, které se nachází pod zříceninou hradu Adršpach v Královéhradeckém kraji, ve Východních Čechách. Patří k nejnavštěvovanějšímu a nejznámějšímu skalnímu městu na Broumovsku a je součástí Národní přírodní rezervace Adršpašsko-teplické skály. Pyšní se krásnou přírodou obklopenou skalními útvary, které lákají k návštěvě nejen mnoho turistů, ale jsou ideální i pro nezapomenutelný školní výlet a pro školky či školy v přírodě. O krásné výlety tady totiž vůbec není nouze a věřte, že je jich zde mnoho! Oblast Adršpašsko – teplických skal je plná přírodních divů, kouzelných jezírek, památek a nezapomenutelných vyhlídek. Ke zhlédnutí zde lákají například známé a velmi dobře zapamatovatelné skalní útvary s názvem Milenci, Homole cukru, Starosta a Starostová. Dalším tipem na výlet je i Teplické skalní město, které je stejně tak krásné, jako to Adršpašské, a můžete si v něm prohlédnout například Krakonošovo párátko, Čertovu ženu, Želvu nebo Martinskou stěnu.

Ubytování pro školy a školky v přírodě v Adršpachu

Ubytovat se můžete např. v obci Jívka, ve stejnojmenném penzionu, který nabízí moderní zázemí pro školy v přírodě. Nechybí tu tělocvična, učebna, bazén, trampolíny a mnoho dalšího. Je také ideálním výchozím bodem ke zmiňovaným turistickým zajímavostem.

Lyžařský výcvik v Adršpachu

V zimě můžete využít běžecké tratě a lyžařské vleky v nedalekých Radvanicích a Chvalči, kde nechybí dětské vleky a sjezdovky, včetně dětských školiček.

Jak uspořádat školu v přírodě v Adršpachu a okolí?

Školky v přírodě vám zajistí příjemné školní pobyty u skalního města Adršpach a jeho okolí podle Vašich představ a bez zbytečných starostí. Ubytování pro školy a školky v přírodě v Adršpachu se může stát pro děti nezapomenutelným zážitkem a zároveň krásnou vzpomínkou. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat. Sledovat nás můžete také na Facebooku.

Další lokality v naší nabídce ubytování pro školy a školky si můžete prohlédnout v sekci seznam ubytování. 

 

Sledujte nás na
Facebooku