?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Školy v přírodě Krušné hory

Školy v přírodě Krušné hory

Krušné hory se nacházejí na severu Česka a tvoří přírodní hranici mezi Českou republikou a Německem. Táhnou se v délce 130 km a nabízejí mnoho přírodních krás i památek. Nejvyšším vrcholem je Klínovec s nadmořskou výškou 1244 m. Mnoho lidí považuje tuto krajinu za znečištěnou a poničenou těžbou. To ale už není v současnosti pravda. V létě si zde můžete užívat krásné výlety a různé aktivity. V zimě zase vyrazit na lyžařské kurzy. Výhodou Krušných hor je, že nejsou tolik přeplněné turisty na rozdíl od Krkonoš či Jizerských hor.

Školní lyžařský výcvik, cyklistický i turistický kurz v Krušných horách

Krušné hory nabízí opravdu vše, v létě mnoho kilometrů turistických značených stezek i cyklostezek. V zimě můžete využít například lyžařská střediska v Božím Daru či na Klínovci, kde se nachází největší lyžařský areál v Krušných horách. Obě střediska nabízí dětské sjezdovky, vleky i upravené běžecké tratě.

Ubytování pro školy a školky v přírodě v Krušných horách

Vyberte si to správné ubytování pro vaší školu v přírodě. Velmi oblíbený je například pro lyžařské kurzy Sporthotel Můstek nebo penzion Bernard. Pro cyklovýlety či pěší túry je vyhledávaný Rekreační areál u Mlýna. V naší nabídce naleznete i certifikované zařízení pro celiaky, Hotel Berghof.

Škola v přírodě na klíč v Krušných horách

Prohlédněte naší kompletní nabídku ubytování v Krušných horách a vyberte si to pravé místo pro Vaší školu nebo školičku. Láká Vás škola v přírodě v Krušných horách, ale nechcete se zatěžovat vyřizováním nebo na to nemáte čas? Využijte jednoduše našich služeb. Připravíme pro vás školu nebo školku v přírodě na klíč.

Další lokality v naší nabídce ubytování pro školy a školky si můžete prohlédnout v sekci seznam ubytování.

Sledujte nás na
Facebooku