?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Ubytování pro školy v přírodě Krkonoše

Školní lyžařské, cyklistické a turistické kurzy v Krkonoších

Krkonoše jsou naše nejnavštěvovanější, nejvyšší a nejznámější hory. Nachází se zde i nejvyšší hora České republiky, Sněžka (1603 m n.m.). Ano, těch "Nej" mají Krkonoše opravdu hodně a musíme říct, že po právu. V drsné a zároveň tak krásné přírodě, která byla prohlášena již v roce 1963 národním parkem, najdete totiž nepřeberné množství přírodních úkazů, které Vás doslova uchvátí. Strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky, skalnaté hřebeny i malebná údolíčka lemovaná roubenými domky. Vaše toulky Vám obohatí zpěv ptáčků, hukot vodopádů i tajemné ticho slatí a rašelinných jezírek. V roce 1992 byly tyto hory správně prohlášeny biosférickou rezervací UNESCO. V létě jsou Krkonoše ideálním místem pro pěší turistiku či cyklovýlety. V zimě nabízí nadstandardní lyžařské zázemí v podobě moderních lanovek, sjezdovek, upravovaných běžeckých tratí a skvělého vybavení pro děti.

Nejlepší lyžařské kurzy pro školy a školky jsou v Krkonoších

Krkonoše jsou pro Vás to pravé. Jsou totiž zárukou kvalitních a udržovaných lyžařských tratí po celou zimu. Nikde si se svými dětmi nezalyžujete tak dobře, jako právě zde. Jsou jedním z mála míst v České republice, kde máte jistotu, že zde opravdu bude sníh a váš lyžařský kurz nedopadne fiaskem. Vybírat můžete z mnoha kvalitních lyžařských areálu např. v Harrachově, na Benecku či v Peci pod Sněžkou.

Cyklistické a turistické kurzy v Krkonoších

Krkonoše nejsou jen hory pro zimu, jejich opravdovou krásu oceníte i v teplých jarních měsících. S dětmi si zde užijete stejně dobře i na kole nebo pěší turistice. Celá oblast je stvořena k dlouhým výletům, při kterých nebudete stačit obdivovat nádhery naší země. A pokud budete mít jen trošku štěstí, určitě se Vám podaří spatřit i bájného ducha Krakonoše, který je dle dávné pověsti patronem těchto hor. K dispozici je tu nepřeberné množství značených tras pro pěší turistiku i cyklotras. Využít můžete zajímavé naučné stezky určené pro děti, které se nacházejí například v okolí Špindlerova mlýna.

Cyklistický nebo lyžařský kurz v Krkonoších? Je to jedno.

Vyberte si z naší nabídky ten správný objekt v lokalitě Krkonoše. Ať už pro Váš cyklistický výlet, lyžařský kurz nebo školku v přírodě. Učení a pobyt v přírodě Vám jistě udělá dobře jak na duchu, tak i na těle. Prožijte spolu se svými dětmi neopakovatelný zážitek.

Další lokality v naší nabídce ubytování pro školy a školky si můžete prohlédnout v sekci seznam ubytování.

 

Sledujte nás na
Facebooku