?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Škola v přírodě v rukou rodiče

Škola v přírodě v rukou rodičů

V dnešní uspěchané době, není úplně jednoduché dostát všem svým slibům a závazkům. I učitelé jsou jen lidé a často jsou přepínáni. Pracují v neustálém stresu a snaží se svůj čas využít co nejefektivněji pro blaho školičky a svých dětí. Bohužel ne vždy vše vyjde dle plánů a představ.

Pokud se tedy i Vám, milí rodičové stalo, že plánovaný výlet nebo škola v přírodě nedopadla dle představ Vašich i dětí, či se dokonce vůbec neuskutečnila, neváhejte nás kontaktovat.

Přesně tohle je totiž naše práce. Snažíme se školám a školkám pomoct s přípravami a hladkým průběhem všech jejich mimoškolních aktivit.  Ať už se jedná o řízené výlety, pobyty v přírodě, lyžařské či cyklistické výcviky. Stačí, když nám sdělíte svou představu a o zbytek se postaráme my. Nechte děti prožít bezstarostné chvilky v přírodě.

A jak vlastně celá naše práce vypadá? Vy nám sdělíte konkrétní představu, termín uskutečnění a hlavně druh aktivity, o kterou se jedná. Jestli jde o pobyt v přírodě, lyžařský či cyklistický kurz, školu v přírodě nebo kratší jednodenní či třídenní výlet. Určíte si lokalitu, kam by Vaše děti chtěli jet, typ ubytování (kemp, hotel, penzion, rekreační středisko nebo chatu) a způsob stravování. My za Vás oslovíme vhodné objekty, s kterými máme dobré zkušenosti. Předběžně zarezervujeme termín, zjistíme cenu, možnosti stravování a ubytování, vyžití pro děti a možné výlety v okolí. V tuto chvíli bude na Vás, který objekt se Vám zalíbí. Následně my vypracujeme veškeré potřebné podklady pro školu, včetně možné dopravy a připravíme Vám školu v přírodě na klíč.

Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo máte dotaz, neváhejte nám napsat. Sledujte nás také na Facebooku.

Sledujte nás na
Facebooku