Novinky pro školní rok 2016/2017 od Školek v přírodě

Milá školičko, na nový školní rok 2016/2017 jsme pro Tebe nachystali několik novinek. Pojď se honem podívat, co pěkného s námi můžeš zažít!

Jezdíte s dětmi lyžovat? V letošní sezoně jsme zaznamenali daleko více poptávek na ubytování na lyžařské kurzy. Proto jsme pro Vás rozšířili nabídku na lyžařské pobyty v Krkonoších a hlavně přidali krásný Harrachov, kde si ději užijí skvělý pobyt i s výhledem na Čertovu horu a mohou navštívit populární Mumlavské vodopády.

Nejen zimu, ale také léto si užijete v Krušných horách! Vybrali jsme si ke spolupráci ty nejlepší hotýlky a penziony, které mají zkušenosti nejen s dětskými pobyty a skupinovými zájezdy, ale hlavně jsou na krásných místech, rekonstruované a jejich kuchyně je ve zdejším kraji přímo vyhlášená. A pokud byste rádi pro děti odpolední program, určitě ho neváhejte poptat. Vše lze snadno zařídit.

Školu v přírodě můžete spojit i s ozdravným pobytem, pokud se s námi vydáte obdivovat Mariánské nebo Františkovy Lázně. Ukažte dětem, co je naší „českou chloubou“ a jak jsou západočeské lázně krásné. Stačí si jen vybrat a pak si užívat nekonečné lázeňské krásy, rozkvetlé květeny, minerálních pramenů a bezvadných procházek.

Další překvapení, které na našem webu najdete, je rozšíření nabídek ubytování na školy v přírodě, školní pobyty i lyžařské kurzy na Vysočině.  Chcete být na samotě v přírodě a přímo před hotelem mít k dispozici vlastní koupaliště? Nebo byste rádi venkovní fitness a pobyt s vnitřním bazénem? A co takhle masáž zad a šíje zdarma pro učitele? S námi je vše možné.

A to ještě není všechno! Pojeďte s námi obdivovat krásu Šumavy nebo přehrady Lipno. Ukažte dětem, že Čechy jsou hezké úplně všude a vezměte je na různá nová místa.

Neopakovatelné zážitky a nové objevování, o tom mají být školky a školy v přírodě. 

Jsme tu  jen PRO VÁS!

Vaše Školky v přírodě