Výlety na horách s dětmi

Venku je krásně, sluníčko svítí a Vy jste s dětmi doma? To snad ne. Vždyť je přeci tolik krásných míst, které můžete navštívit. Vydejte se s dětmi na naše krásné české hory. 

A že netušíte, jaké jsou tam vhodné výlety pro malé děti nebo pro rodiny s kočárky? Nebo hledáte takové výletní cíle, které mají dětská hřiště? My Vám tady ukážeme pár tipů, kam se s dětmi vydat na horách. Venku na čerstvém vzduchu je přeci nejlíp!

Výlety s dětmi v Krkonoších

Na tomto odkazu – s dětmi v Krkonoších – najdete naučné a pohádkové stezky, které Vaše ratolesti určitě zabaví. Znáte Krakonošův příběh nebo Pohádkovou stezku Malou Úpou? Najdete tu i spoustu dalších možností, kam s dětmi vyrazit. Rovněž tu jsou i tipy na výlety, kam se dostanete s dětským kočárkem.


Výlety s dětmi v Jizerských horách

Jizerské hory nabízejí mnoho možností, kam se vydat s dětmi. V Jizerkách s dětmi můžete poznávat přírodu ve všech jejích podobách, můžete putovat po stopách víly Izeríny prostřednictvím hry Tajemná místa, můžete si hrát a zároveň se učit novým věcem - například v iQparku, iQLANDII, můžete pozorovat zvířata nejen v ZOO, můžete si vyrobit dřevěnou hračku. Možností je daleko víc a tak je to jen na vás. Přejeme vám krásné prožitky s vašimi dětmi.

Tipy na výlety s dětmi v Jizerských horách


Výlety s dětmi v Českém Švýcarsku

rádi byste zavítali do Českého Švýcarska a hledáte, které výlety jsou vhodné s kočárky? Nebo které výlety můžete absolvovat s většími dětmi? Kde jsou perfektní dětská hřiště?

Na všechny tyto otázky najdete odpověď na: www.ceskesvycarskodetem.cz