?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Hotel Racek/ Lipno a Šumava

Hotel Racek

Hotel Racek najdete v nejrozsáhlejší rekreační oblasti v jižních Čechách, v obci Černá v Pošumaví, na břehu Lipenského jezera. Tato krásná rekreační oblast leží v převážné části chráněné krajinné oblasti Šumava a má jedinečné přírodní podmínky pro zimní i letní rekreaci. 

Lůžková kapacita: hotelové pokoje 74 lůžek, hotelová ubytovna 30 lůžek, rekreační domek 30 lůžek, chatky 120 lůžek. Některá lůžka na palandách.

Sociální zázemí: hotelové pokoje vlastní, ubytovna společné (pro 5 pokojů), rekreační domek – na každém patře toaleta (v prvním patře pro 3 pokoje a v druhém patře pro 2 pokoje) – v suterénu další společné toalety a sprchy, které slouží i jako sociální zařízení pro chatky.

Vybavení pokojů / objektu: televize na hotelových pokojích, na pokojích v ubytovně a na pokojích na rekreačním domku, dále je televize v salonku u krbu, dětský koutek, hotelová pláž s půjčovnou lodiček a šlapadel, ohniště, bistro s pergolou (pod níž se griluje), sportovní multifunkční hřiště, ZOO koutek.

Stravování: probíhá v hotelové restauraci / v salonku vedle restaurace – dle kapacit.

Zajímavosti a aktivity v blízkém okolí: Plešné jezero, Vítkův hrádek, Český Krumlov, Adventure Park (přímo v Černé v Pošumaví), Letní kino (přímo v Černé v Pošumaví), Lipno nad Vltavou – zde lze využít mnoho letních, zimních i celoročních atrakcí a aktivit, Frymburk – zde lze také využít letní i zimní atrakce a aktivity.

Společenská zařízení v blízkosti: 

  • obchod, pošta

Autobusová nebo vlaková zastávka:

  • autobusová zastávka 931 m
  • vlaková zastávka 1,8 km

Cena za osobu/ 1 den s plnou penzí - ubytování v rekreačním domku a hotelové ubytovně: (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře + pitný režim).

VěkLetní obdobíZimní období
385 Kč 385 Kč
1.stupeň440 Kč440 Kč
2.stupeň500 Kč500 Kč
580 Kč580 Kč

Cena za osobu/ 1 den s plnou penzí - ubytování v chatkách: (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře + pitný režim).

VěkLetní období
335 Kč 
1.stupeň380 Kč
2.stupeň445 Kč
490 Kč

 

Zvýhodnění:  na 10 dětí 1x pedagogický dozor zdarma!

* Cena ubytování v luxusních hotelových pokojích na vyžádání! 

Sledujte nás na
Facebooku