?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Parkhotel Harrachov***/ Krkonoše

Parkhotel Harrachov***

Mumlavské vodopády, Vosecká bouda, harrachovská muzea, nespočet turistických tras po Krkonoších a bezva lyžování - to vše na Vás čeká, pokud zavítáte na školu v přírodě, školní pobyt nebo lyžařský kurz do Harrachova, krásného rekreačního střediska našich nejvyšších hor. 

Lůžková kapacita: 150 lůžek. Některá lůžka na palandách.

Sociální zázemí: pokoje jsou vybaveny WC a koupelnou se sprchovým koutem a TV se satelitním příjmem.

Internetové připojení je neomezeně zajištěno ve veřejných prostorách hotelu.

Vybavení pokojů / objektu: v hotelu se nacházejí dva vybavené dětské koutky, jeden pro nejmenší a druhý pro starší děti. V hotelu je nabízen zdarma po celou dobu ubytování stolní tenis. K dispozici je i kulečník za poplatek. Dále se zde nachází moderní wellness centrum se saunou, které je možné po domluvě a za poplatek využít.

Stravování: probíhá v hotelové restauraci.

Zajímavosti a aktivity v blízkém okolí: doporučujeme navštívit Hornické muzeum, muzeum Šindelky, provoz harrachovského pivovaru a skláren Novosad, ve kterých je prohlídka spojená i s návštěvou muzea skla.

Na okraji Mumlavského dolu pod Ptačincem, cca 3 km od hotelu, se nachází nejbohatší vodopády, které jsou dobře přístupné pěšky i na kole po asfaltové cestě. Od Mumlavských vodopádů můžete pokračovat dále na Voseckou boudu.

V létě je návštěvníkům k dispozici: bobová dráha, squash, fitness, relax centrum, bowling, Krkonošské cyklobusy, půjčovny kol.

Hlavní dominantou města, která upoutá každého návštěvníka v každém ročním období, je silueta mamutího skokanského můstku na pozadí Čertovy hory (1022 m n.m.).

Mezi zajímavosti Harrachova se též právem řadí ozubnicová železniční dráha mezi Tanvaldem a Harrachovem, která byla vyhlášena národní technickou památkou.

Společenská zařízení v blízkosti: 

  • v blízkosti hotelu se nacházejí menší obchody, supermarket Norma, doktoři, pošta a zábavní střediska

Autobusová nebo vlaková zastávka, centrum: 

  • autobusová zastávka se nachází cca 1,5 km od hotelu
  • vlakové nádraží 5 km od hotelu
  • centrum cca 1,5 km od hotelu

Cena za osobu/ 1 den s plnou penzí: (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře + pitný režim)

 Letní obdobíZimní období
430 Kč 530 Kč
1.stupeň460 Kč570 Kč
2.stupeň490 Kč630 Kč

Zvýhodnění: na 10 dětí 1x pedagogický dozor zdarma.

Sledujte nás na
Facebooku