?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Penzion Mája/ Krkonoše

Penzion Mája

Chcete prožít školičku v přírodě tak úžasně, jako byste byli na venkově u babičky? Pak určitě volte rodinný penzion Mája, který se nachází na Benecku, ve "vzdušných lázních" Krkonoš. Zdejší skvělá pohostinnost vás tu doslova okouzlí. Na jaře, v létě a na podzim bude dětem při procházkách dělat společnost populární "Lufťák" a v zimě má penzion Mája velikou výhodu hlavně v tom, že hned za ním se nachází dětský vlek, vhodný pro pohodlné seznámení se zimními sporty i pro ty nejmenší děti.  Pro zdatnější lyžaře či snowboardisty je určen zdejší ski areál se sedačkovou lanovkou, který se od penzionu nachází 200 m. Přijeďte se tedy "vyluftovat" na Benecko! 

Lůžková kapacita: 30 lůžek včetně přistýlek.

Sociální zázemí: na pokojích.

Vybavení pokojů / objektu: televize na pokojích, smart led  televize v hale, zahrada s trampolínou a bazénkem, lyžárna s vyhřívanými policemi a vysoušeči obuvi, restaurace s barem, zahradní altán s posezením na lavičkách a možností grilování či opékání nad ohněm. 

Stravování: stravování probíhá ve zdejší restauraci, která během Vašeho pobytu bude sloužit jen Vám! 

Zajímavosti a aktivity v blízkém okolí: rozhledna Žalý, spousta zajímavých túr po hřebenech Krkonoš, Lufťákova stezka, což je zábavná procházka s dovednostními hrami pro děti, dá se jít procházkou na farmu Huculů a tam se svézt na koníkách, horské káry a letní tubing, veřejné víceúčelové hřiště v přírodě (300 m od penzionu Mája), v rámci pobytu lze také domluvit exkurzi s místní hasičským sborem, děti budou mít možnost nahlédnout do hasičské zbrojnice a podívat se na hasičský vůz. 

Společenská zařízení v blízkosti:

  • obchod v místě, pošta také
  • doktor v Jílemnici nebo Vrchlabí, vzdálenost do 10 km 

Autobusová nebo vlaková zastávka:

  • autobusová zastávka Benecko

Cena za osobu/ 1 den včetně plné penze a pitného režimu (ceník platí pro školy v přírodě, lyžařské kurzy a vícedenní stmelovací pobyty): 

 Letní období (jaro, léto, podzim)Zimní období (zima) 
340 Kč390 Kč
1.stupeň (ZŠ)370 Kč410 Kč
2.stupeň  (ZŠ) 390 Kč 430 Kč
Střední škola 420 Kč450 Kč

Zvýhodnění:  nad 10 dětí 1x pedagogický dozor zdarma. Ostatní stejná cena jako děti.

* plná penze pro MŠ a 1. stupeň ZŠ (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře + pitný režim).

** plná penze pro 2. stupeň ZŠ a SŠ (snídaně, oběd, večeře + pitný režim). Svačiny je možné objednat = 20,-Kč/svačina.Sledujte nás na
Facebooku