?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Penzion Ve Stodole/ Jizerské hory

Penzion Ve Stodole

Pokud hledáte místo, kam vyrazit s dětmi na školu v přírodě, adaptační kurz nebo na prodloužený víkend, je pro vás Stodola to pravé. Rodinný penzion se nachází v Jizerských horách, v malebné vesničce Zlatá Olešnice, která je díky svému umístění skvělým místem pro aktivní i pasivní rekreaci. Přilehlé louky, které jsou součástí areálu, můžete využít jako hřiště, pro klidnější aktivity je možné vyrazit na procházky do okolních lesů. Přímo ve Zlaté Olešnici je k dispozici ski areál, koupaliště, dětské hřiště a vybavená sportovní hala. 

Lůžková kapacita: celkem 17 lůžek - 15 + 2 přistýlky, 3 horní lůžka na palandách. Samostatný dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a sprchou pro doprovod.

Sociální zázemí: samostatně v přízemí u ložnic, dvě oddělená WC u společenské místnosti, koupelna pro děti s dvěma sprchovými hlavicemi, WC a sprchový kout v pokoji pro doprovod.

Vybavení pokojů a objektu: plně vybavená kuchyně, posezení u krbu, šatna, dětské hřiště, ohniště, venkovní altán, rozsáhlé louky pro hraní her, společenská místnost pro výuku, piano, hudební nástroje, společenské hry, keramická dílna.

Stravování: probíhá ve společenské místnosti.

Zajímavosti a aktivity v blízkém okolí: naučná stezka okolím Zlaté Olešnice, koně, veřejné dětské hřiště, koupaliště, lyžařský a dětský vlek v obci, lyžařská škola, běžecké trasy, zřícenina hradu a zámek Navarov, Bozkovské dolomitové jeskyně, výlety parní lokomotivou, rozhledny Jizerských hor, cyklotrasy.

Společenská zařízení v blízkosti:

  • obchod se smíšeným zbožím, pošta, krytá tělocvična, venkovní volejbalové hřiště

Autobusová zastávka:

  • 50 m od objektu

Cena za osobu s plnou penzí (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře + pitný režim)


Letní obdobíZimní období
405 Kč405 Kč
1. stupeň ZŠ425 Kč425 Kč
2. stupeň ZŠ425 Kč425 Kč


Zvýhodnění pro pedagogy: Na 15 dětí 1 pedagog zdarma!

* Dospělé osoby musí hradit rekreační poplatek obci 15 Kč/dospělá osoba/noc.

* Rádi byste školu v přírodě s programem, hlídáním i zdravotníkem? Neváhejte se nás zeptat, vše lze snadno zařídit. 

Sledujte nás na
Facebooku