Hotel Alfonska Škola v přírodě - Krkonoše

Hotel Alfonska je víceúčelový, sportovně a relaxačně založený hotel v Krkonoších. Nachází se v obci Benecko, která je plná zeleně a různých turistických cest a cestiček. Hotel je celoročně vhodný pro školky a školy v přírodě, má vlastní sportovní hřiště a v teplých měsících vám bude k dispozici i venkovní bazén.

Lůžková kapacita: 86 stálých lůžek + možnost přistýlek.

Sociální zázemí: sociální zázemí má každý pokoj své (koupelna, sprchový kout, WC).

Vybavení pokojů: základní vybavení pokojů včetně televize, satelitu, wifi připojení.

Vybavení objektu: venkovní bazén (instalován dle počasí, nejdříve v červnu), venkovní dětské hřiště, multifunkční hřiště (fotbal, tenis, basketbal, nohejbal), ohniště, společenská místnost pro 50 osob, dataprojektor, možnost zařídit půjčení kol a elektrokol, koloběžek, velký travní porost, stolní tenis. Hotel disponuje také parkovištěm pro autobusy a je možnost domluvit autobusovou dopravu na výlety.

Stravování: stravování probíhá v hotelové restauraci nebo v salonku. V teplém počasí je možné využít  venkovní terásku.

Zajímavosti a aktivity v blízkém okolí: v blízkosti hotelu Alfonska se nachází naučná Lufťákova stezka, také stezka ke Štěpanickému hradu, dále je možné si udělat výlet k horské ekofarmě Huculských koní, kde je možné si i zajezdit. Dále doporučujeme výstup k rozhledně Žalý. Je zde také možnost výletu do Jilemnice na Zvědavou uličku a nebo přes Kněžice do Vrchlabí.

Společenská zařízení v blízkosti:

  • obchod s potravinami je vzdálen od hotelu cca 2 km, tak daleko také najdete i poštu
  • veškerou hlavní vybavenost ( obchody, poštu, banky, doktory, nemocnici najdete v městě Jilemnice, která je vzdálená od Benecka (hotel Alfonska) cca 6 km

Autobusová nebo vlaková zastávka:

  • autobusová zastávka je přímo u hotelu
  • vlaková zastávka je ve městě Jilemnice, vzdálenost cca 6 km, přestup na autobus na autobusovém nádraží směr hotel Alfonska Benecko

Cena za osobu / 1 noc s plnou penzí: (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře + pitný režim)

  Letní období Zimní období
520 Kč  575 Kč
1.stupeň 550 Kč 610 Kč
2.stupeň 585 Kč 645 Kč

Zvýhodnění: na 10 dětí 1x pedagogický dohled zdarma.