Hotel, farma U Mauritzů Škola v přírodě - Lipno a Šumava

Rodinný hotel U Mauritzů se nachází uprostřed Šumavských lesů, v klidné části obce Stožec. Nabízí komfortní ubytování a chutnou domácí stravu. Součástí areálu je venkovní zastřešená terasa a ranč, kde mohou děti shlédnout práci se zvířaty. V blízkém okolí naleznete velké množství turistických tras a výletních cílů.

Lůžková kapacita: 74 lůžek, z toho 55 pevných v základním uspořádání a 19 přistýlek. + možnost pronájmu tábora se stany a podestou. Více informací na vyžádání.

Sociální zázemí: každý pokoj vlastní.

Vybavení pokojů / objektu: v objektu zdarma wifi, možnost každodenního grilování na terasách (v klimaticky příznivých podmínkách), možnost zapůjčení společenských her, úschovna kol a lyží. Možnost při hezkém počasí vyučovat na terasách, které jsou využívány celoročně, protože mají posuvné zasklení a jsou zastřešené (celkem 78 míst). V každém pokoji je TV, v bytech lednice a vybavené kuchyňky. V objektu jsou tři místnosti na vyučování / stravování (v každé 30 míst). V přízemí aljašský bar pro dospělé. Dále herna, venkovní hřiště, velké pískoviště.

Stravování: probíhá v hotelu.

Zajímavosti a aktivity v blízkém okolí:  v blízkém okolí krásné louky, vlastní ohniště i les. Naučná Soví stezka, Kamenná stezka, Rašeliništní stezka, možnost výletů místním vláčkem do 1. zóny Národního parku. Celodenní výlet na Boubín a mnoho dalšího... Objekt se nachází na polosamotě, tedy velký klid. 

Společenská zařízení v blízkosti:

  • veškerá sociální vybavenost v obci.
  • lékař v městě Volary cca 15 km

Autobusová nebo vlaková zastávka

  • vlaková zastávka 600 m
  • autobusová zastávka 500 m

Cena za osobu / 1 noc s plnou penzí: (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře + pitný režim)

  Letní období Zimní období
400 Kč Neposkytuje
1. stupeň ZŠ 450 Kč Neposkytuje
2. stupeň ZŠ 480 Kč Neposkytuje

Zvýhodnění:  na 10 dětí 1x pedagogický dohled zdarma!