Hotel Prostřední Mlýn Škola v přírodě - Český ráj

Utečte od ruchu velkoměsta a načerpejte nové síly uprostřed překrásné přírody Českého ráje. Ubytujte se s dětmi na místě opředeném mnoha pověstmi, které Vám (pokud budete chtít) na chvíli připomenou kouzlo tajemným příběhů z dětství. Právě tady si užijete pohodlné ubytování, výbornou domácí kuchyni, příjemný personál a inspirativní prostředí pro získávání nových znalostí. A navíc je možné zpříjemnit dětem pobyt doprovodným programem. Tedy pobyt včetně odpoledního programu a večerního programu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Lůžková kapacita: 90 lůžek (z toho 8 horních lůžek).

Sociální zázemí: na pokojích.

Vybavení pokojů / objektu: televize, dětský koutek, dětské a malé fotbalové hřiště, ohniště, 3x místnost pro výuku, venkovní bazén (není součástí ceny, rozhodnutí provozu je na provozovateli).

Stravování: probíhá v restauraci přímo v penzionu. 

Zajímavosti a aktivity v blízkém okolí: koně,  město Jičín - centrum 2 km, Prachovské skály 5 km.

Společenská zařízení v blízkosti: 

  • obchod a pošta v Železnici 2 km
  • doktor v Jičíně (nemocnice)

Autobusová nebo vlaková zastávka: 

  • žel. stanice 600 m v obci Železnice (lokální vlak směr Jičín a Turnov – Jinolické rybníky,Trosky,Hrubá skála, Šťastná země)

Cena za osobu / 1 noc s plnou penzí: (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře + pitný režim)

  Letní období Zimní období
620 Kč 720 Kč
1.stupeň 660 Kč 760 Kč
2.stupeň 680 Kč 780 Kč

Zvýhodnění:  na 15 dětí 1x pedagogický dohled zdarma! Ostatní 790,-Kč/osoba/noc.

* v období květen / červen, je podmínkou pobytu min. velikost skupiny 60 platících osob a doprovodný program (více informací rádi zašleme).

** BAZÉN NENÍ SOUČÁSTÍ CENY. Není možné si ho doplatit. V případě hezkého počasí a možnosti provozu, bude pro skupiny připraven bezplatně. Rozhodnutí je na provozovateli.