Kokořín Forest Villa Škola v přírodě - Máchův kraj a Kokořínsko

Penzion Konrádov se nachází v krásné oblasti Kokořínska asi 50 km od Prahy. V okolí penzionu jsou rybníky, koňská farma a nekonečné možnosti vycházek po lese, kde můžete houbařit. Součástí penzionu je také rozlehlá zahrada a dětské hřiště. V zimě se na zahradě nabízí i možnost bobování. K dispozici vám také bude velká terasa, na kterou vstoupíte ze zahrady nebo z jídelny a obývací místnosti. V letních měsících se dá na terase i stolovat. 

Lůžková kapacita: 23 lůžek, včetně přistýlek.

Sociální zázemí: v I. patře se sociální zázemí nachází na pokojích – 4 pokoje, ve II. patře je koupelna v patře pro 3 pokoje. (koupelna s vanou i sprchovým koutem). 

Vybavení pokojů / objektu:  2x televize s DVD ve společenských místnostech, dětský koutek a herna (vč. hraček + stolní hry, knihy), magnetická tabule na výuku, dětské hříště, pískoviště, velká terasa s výhledem do rozlehlé oplocené zahrady, v zimě možnost bobování v zahradě, ohniště, k dispozici pračka se sušičkou, wellness centrum v suterénu – vířivka, infračervená sauna, odpočívárna + venkovní bazén.

Stravování: probíhá v penzionu – vlastní kuchyň + jídelna. Jídelníček je pevně daný a je sestaven dietní sestrou dle vyváženosti a dle norem pro děti. Změny v jídelníčku jsou možné v případě stravovacího omezení dítěte ze zdravotních důvodů.

Zajímavosti a aktivity v blízkém okolí: v blízkosti jsou rybníky, koňská farma a nekonečné možnosti vycházek po lese – houbaření. V okolí penzionu je hrad Houska – 4 km, hrad Kokořín – 6 km, skalní byt Lhotka, zřícenina hradu Bezděz, skalní útvar Pokličky. Nedaleko jsou Mšenské lázně. V sezóně je k dispozici cyklobus. Po Kokořínsku je také možné se projet vláčkem Kokořín.

Společenská zařízení v blízkosti: 

  • poštovní schránka před penzionem 
  • doktor  v nedalekém Mělníku
  • obchod ve Mšeně

Autobusová nebo vlaková zastávka:

  • autobusová zastávka je před penzionem

Cena za osobu / 1 noc s plnou penzí: (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře + pitný režim)

  Letní období Zimní období
700 Kč 700 Kč
1.stupeň 700 Kč 700 Kč
2.stupeň 700 Kč 700 Kč

Pedagogický dohed 750 Kč/noc.

* školní pobyty jsou možné v kterémkoliv období, v měsíci červenci a srpnu dle individuální nabídky.

** Možný je i pronájem penzionu bez služeb, cena na vyžádání.