Penzion Savoy Škola v přírodě - Jizerské hory

Penzion Savoy se nachází v klidnější části obce Josefův Důl. Nabízí příjemné a útulné ubytování v pokojích s vlastním sociálním zázemím. V objektu naleznete dostatečné zázemí pro odpolední výuku i tvořivé dny v nepřizní počasí. Na pozemku je vám k dispozici travnaté a oplocené hřiště, posezení s ohništěm a venkovní bazén. V blízkém okolí poté mnoho zajímavých turistických tras. Kromě Josefodoslké přehrady, je to i několik rozhledem nebo muzeum místní hostirie. 

Lůžková kapacita: 62 lůžek. 

Sociální zázemí: každý pokoj vlastní, až na 2 pokoje, které mají společné.

Vybavení pokojů / objektu: nad penzionem zahradní terasa s ohništěm a grilem, bazén (instalován dle počasí), zasíťovaná travnatá plocha na fotbal a jiné hry. Vedle penzionu druhá travnatá plocha. Parkoviště před penzionem (možnost zaparkování autobusu). Kulturní místnost s TV a lednicí. WIFI zdarma po celém objektu.  Šipky, dětský koutek, možnost zapůjčení společenských her, jídelna s krbem a barem. Dvě místnosti pro výuku. Vyhřívaná lyžárna - kolárna (možnost uložení sportovního náčiní). 

Stravování: v objektu.

Zajímavosti a aktivity v blízkém okolí: protržená přehrada, přehrada Josefův Důl, sklářská osada Kristiánov. Rozhledny - Slovanka, Královka, Bramberk, Špičák - vše do 5 km od penzionu. Vodopády Jedlová, muzeum místní historie, výroba hraček Detoa (3 zastávky vlakem) a jiné.

V zimě lyžařská škola a dvě lyžařské sjezdovky, běžecká trať – osvětlené kolečko a nástup na Jizerskou magistrálu.

Společenská zařízení v blízkosti:

  • v obci lékař,  pošta, obchod, muzeum místní historie, info centrum, restaurace, přírodní koupaliště, veřejné dětské hřiště.

Autobusová nebo vlaková zastávka:

  • vlak 500 m

Cena za osobu / 1 noc s plnou penzí: (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře + pitný režim)

  Letní a zimní období
450 - 640 Kč
1.stupeň 490 - 675 Kč
2.stupeň 540 - 710 Kč

Cenové zvýhodnění: skupiny 40+ = na 10 dětí 1x pedagogický dohled zdarma. Skupiny 40- = na 15 dětí 1x pedagogický dohled zdarma. Nad rámec zvýhodnění 610,-Kč / dospělá osoba / noc.

* Cena se odvíjí od velikosti skupiny, termínu a délky pobytu.

* Osoby 18+ platí rekr. poplatek obci ve výši 20,-Kč/osoba/den.