Penzion Sůva Škola v přírodě - Krkonoše

Penzion Sůva je rodinný penzion nacházející se přímo v centru Benecka. Benecko je krásná klidná lokalita, vhodná pro děti, zároveň nedaleko větších měst na výlety - Vrchlabí, Jilemnice, Dvůr Králové. Sůva nabízí 13 malých, ale útulných a čistých pokojů, každý s vlastním sociálním zařízením a TV. Penzion dříve vlastnili manželé Sůvovi, po kterých byl název zachován. Uvnitř naleznete spoustu sovích dekorací a maleb, které vám obzvláštní pobyt. 

Lůžková kapacita: 39 lůžek + 2 přistýlky.

Sociální zázemí: na pokojích.

Vybavení pokojů / objektu: TV na pokojích, WIFI, dětské venkovní hřiště, ohniště, gril, společenská místnost s TV (=snídaňová restaurace).

Stravování: probíhá v objektu.

Zajímavosti a aktivity v blízkém okolí: rozhledna Žalý, spousta zajímavých túr po hřebenech Krkonoš, Lufťákova stezka, což je zábavná procházka s dovednostními hrami pro děti, dá se jít procházkou na farmu Huculů a tam se svézt na koníkách, horské káry a letní tubing, veřejné víceúčelové hřiště v přírodě (cca 300 m).

Společenská zařízení v blízkosti:

  • obchod v místě, pošta také
  • doktor v Jílemnici nebo Vrchlabí, vzdálenost do 10 km 

Autobusová nebo vlaková zastávka:

  • autobusová zastávka Benecko

Cena za osobu / 1 noc včetně plné penze (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře a pitný režim). 

  Letní období Zimní období
550 Kč
650 Kč
1. stupeň 590 Kč 690 Kč
2. stupeň  650 Kč 750 Kč

* Na každých 15 plně platících dětí 1x pedagogický doprovod zdarma. Nad rámec zvýhodnění stejná cena jako děti II.stupně ZŠ.