Penzion Ve Stodole Škola v přírodě - Jizerské hory

Pokud hledáte místo, kam vyrazit s dětmi na školu v přírodě, adaptační kurz nebo na prodloužený víkend, je pro vás Stodola to pravé. Rodinný penzion se nachází v Jizerských horách, v malebné vesničce Zlatá Olešnice, která je díky svému umístění skvělým místem pro aktivní i pasivní rekreaci. Přilehlé louky, které jsou součástí areálu, můžete využít jako hřiště, pro klidnější aktivity je možné vyrazit na procházky do okolních lesů. Přímo ve Zlaté Olešnici je k dispozici ski areál, koupaliště, dětské hřiště a vybavená sportovní hala. 

Lůžková kapacita: celkem 17 lůžek - 15 + 2 přistýlky, 3 horní lůžka na palandách. Samostatný dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a sprchou pro doprovod.

Sociální zázemí: samostatně v přízemí u ložnic, dvě oddělená WC u společenské místnosti, koupelna pro děti s dvěma sprchovými hlavicemi, WC a sprchový kout v pokoji pro doprovod.

Vybavení pokojů a objektu: plně vybavená kuchyně, posezení u krbu, šatna, dětské hřiště, ohniště, venkovní altán, rozsáhlé louky pro hraní her, společenská místnost pro výuku, piano, hudební nástroje, společenské hry, keramická dílna.

Stravování: probíhá ve společenské místnosti.

Zajímavosti a aktivity v blízkém okolí: naučná stezka okolím Zlaté Olešnice, koně, veřejné dětské hřiště, koupaliště, lyžařský a dětský vlek v obci, lyžařská škola, běžecké trasy, zřícenina hradu a zámek Navarov, Bozkovské dolomitové jeskyně, výlety parní lokomotivou, rozhledny Jizerských hor, cyklotrasy.

Společenská zařízení v blízkosti:

  • obchod se smíšeným zbožím, pošta, krytá tělocvična, venkovní volejbalové hřiště

Autobusová zastávka:

  • 50 m od objektu

Cena za osobu s plnou penzí / 1 noc (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře + pitný režim)

  Letní období Zimní období
445 Kč 445 Kč
1. stupeň ZŠ 475 Kč 475 Kč
2. stupeň ZŠ 495 Kč 495 Kč
585 Kč 585 Kč

Zvýhodnění pro pedagogy: na 15 dětí 1 pedagog zdarma! Ostatní ped. dozor 495 Kč/noc.

* Dospělé osoby musí hradit rekreační poplatek obci 15 Kč/dospělá osoba/noc.

* Rádi byste školu v přírodě s programem, hlídáním i zdravotníkem? Neváhejte se nás zeptat, vše lze snadno zařídit.