Resort Straško, Novalija - Chorvatsko, ostrov PAG Škola v přírodě - Chorvatsko a Itálie

4 hvězdičkový resort STRAŠKO je umístěn ve stínu borového háje přímo na pláži. Dlouhá a široká oblázková pláž nabízí nádherné koupání v průzračném Jadranu. Naše mobilhomy jsou vzdálené kousek od pláže. K bazénům resortu je to 750 metrů. Dvě restaurace s nabídkou hotových jídel a mořských specialit, pizzeria, pivnice, bistro, 2x market, rybárna, 2x pekárna, půjčovna jízdních kol, skútrů, lodí a šlapadel. Zumba, aqua aerobik nebo karaoke a tanec s živou hudbou v průběhu večerních hodin. To vše pro různorodost zábavy v resortu. Sportovní centrum - tenis, badminton, golf, beach volejbal, posilovna, bowling a šachy. Veškeré služby sportovního centra jsou pro hosty kempu Straško zdarma! Letní kino, animační programy, večerní organizovaný program. WiFi, dětský koutek s dětským hřištěm a miniclubem pod vedením profesionálních animátorů. Kemp Straško patří mezi nejlépe vybavené kempy v celém Chorvatsku. Kemp získal například ocenění Blue Flower Award za nejlepší kemp v Chorvatsku v roce 2011

Lůžková kapacita: nabízíme možnost ubytování až pro 170 osob, celý resort má kapacitu více jak 1 000 lůžek.

Sociální zázemí: každý mobilehome je vybaven vlastním sociálním zázemím.

Vybavení mobilehomu: veškeré informace o vybavení, naleznete v dokumentu na konci prezentace.

Vybavení areálu: 4 hvědičkový areál s perfektně udržovanou pláží. Více restaurací a barů, Wi-Fi, 4 bazény, dětské animace (sezóna), animace pro dospělé (sezóna), sportovní hřiště, hřiště na beachvolleyball (bez poplatku), tenis (poplatek), pingpong, badminton, minigolf, vodní sporty, aquaaerobic, sprcha na pláži, obchody, kompletní zázemí sprch, toalet atd…. Průzračná voda v moři, 2 km dlouhá nekonečná oblázková pláž, skaliska. Animace dětské i pro dospělé - červen-srpen, letní kino.

Pláž: oblázková, "nekonečná" takřka 2 km dlouhá pláž. Nádherná, průzračná voda.

Doporučené výlety:

  • lodí po okolních ostrovech, národních parcích, rybí piknik atd… 
  • Novalija - cca. 15 minut pěšky - večerní procházky po promenádě, možnost nočního života - diskotéky, restaurace atd…

Stravování: stravování v restauracích areálu.

Doprava: vlastní nebo autobusem s klimatizací, WC a DVD. Některé autobusy jsou vybaveny elektrickými zásuvkami s příkonem 230 V. Při cestě možnost zakoupení nápojů a drobného občerstvení.

Cena:

  • ubytování od 1 508,-Kč / 4 noci , od 2 333,-Kč / 7 nocí, cena obsahuje ubytování, povlečení a závěreční úklid
  • doprava od 100 000,-Kč / pobyt, v případě zájmu autobusem 47 míst

* Uvedené ceny jsou orientační v návaznosti na kurz CZ koruny k EUR, pro přesnou kalkulaci, nás neváhejte kontaktovat. Celý ceník naleznete na konci stránky v přiloženém dokumentu.

Více informací, včetně ceníku, naleznete v následujícím dokumentu: Nabídka, Resort Straškov, PAG - 2020.pdf