RS Český ráj Škola v přírodě - Český ráj

Prachovské skály a škola v přírodě... Ano, jde to k sobě a věřte nám, že velmi dobře. A vůbec nevadí, že přijedete opravdu celá škola. RS Český ráj je specialistou na velké skupiny! Nachází se přímo v centru Českého ráje, u rybníka zvaného Pařez a pouhý 1 km od populárních Prachovských skal. V areálu budete mít spoustu možností pro sport i odpočinek. K dispozici vám bude venkovní bazén s brouzdalištěm, víceúčelové hřiště, travnaté fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, ohniště s grilem a mnoho dalšího. 

Lůžková kapacita: 300 lůžek, 3 druhy ubytování.

1) Přízemní budova s celkovou kapacitou 142 lůžek - (pokoje 21x 6L a 2x 8L) na všech pokojích palandy. Sociální zázemí každý pokoj vlastní.

2) Třípatrová budova s celkovou kapacitou 88 lůžek - (pokoje 14x 6L a 1x 4L) na všech pokojích palandy. Sociální zázemí společné a na každém patře.

3) 10x chatka s celkovou kapacitou 70 lůžek -  na každé chatce 3x palanda a 1x jednolůžko. Sociální zázemí společné, na hlavní budově.

Vybavení pokojů /objektu: trampolína, bazény, ohniště, betonové hřiště, hřiště na beach, 2x zrcadlové sály, 1x párty stan, velká terasa, travnaté hřiště

Stravování: probíhá v jídelně v areálu.

Zajímavosti a aktivity v blízkém okolí: Hrad Pařez 100 m, Prachovské skály, hrad Bouzov, lovecký zámeček Humprecht, hrad Kost, město Jičín (Jičínská věž, Rumcajsova ševcovna), evropsky uznávaná sbírka leknínů v Pařezské Lhotě 1 km aj.. 

Společenská zařízení v blízkosti:  obchod, doktor, pošta, atd. - vše v Jičíně – 10 km.

Autobusová nebo vlaková zastávka:

  • autobus Zámostí-Blata, cca 1 km
  • vlak Jičín, cca 8 km

Cena za osobu/ 1 den s plnou penzí: (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře + pitný režim).

  Letní období
650 až 750 Kč
1.stupeň 650 až 750 Kč
2.stupeň 650 až 750 Kč

Zvýhodnění:  na 20 dětí 1x pedagogický doprovod zdarma.

* Cena je určena v návaznosti na věk dětí, velikost skupiny, termín a délku pobytu.