Villaggio Riccio - jižní Itálie Škola v přírodě - Chorvatsko a Itálie

Celý areál Villaggio Riccio se nachází v letovisku nedaleko městečka Mattinata v jižní a dle nás nejkrásnější části poloostrova Gargano. Areál je umístěn uprostřed olivového háje a svou vybaveností uspokojí klienty všech věkových kategorií. Mezi jeho hlavní přednosti patří čistota, klid a kvalitní služby. V celém areálu jsou česky mluvící pracovníci. Nejen školy v přírodě ocení nově vybudované univerzální sportovní hřiště s umělým povrchem, beach-volejbalové hřiště s možností nočního osvětlení, zastřešenou tělocvičnu, klienty velmi vyhledávaný „fotbálek“ a pingpongový stůl. Hlavním tahákem je ale samozřejmě moře, které naleznete pouhých 50 metrů od areálu. Už se těšíte? 

Lůžková kapacita: 55 apartmánů, celkem 400 lůžek.

Sociální zázemí: apartmány vlastní.

Vybavení apartmánů: veškeré informace o vybavení, naleznete v dokumentu na konci prezentace.

Vybavení areálu: recepce s možností nákupu upomínkových předmětů, bar s občerstvením, mini-market se smíšeným zbožím, wi-fi koutek, univerzální sportovní hřiště s umělým povrchem, beach-volejbalové hřiště, tělocvična, stolní fotbal, pingpongový stůl, dětské hřiště, venkovní posezení.

Pláž: 50 metrů od areálu, oblázková.

Stravování: probíhá v prostorné jídelně, jídlo připravuje český kuchař.

Doprava: zajištěna autobusy s klimatizací, WC a DVD. Některé autobusy jsou vybaveny elektrickými zásuvkami s příkonem 230 V. Při cestě možnost zakoupení nápojů a drobného občerstvení.

Pojištění: celý pobyt je pojištěn proti úpadku CK. Pro skupinu je možné sjednat výhodné cestovní pojištění.

Cena: od 8 490,-Kč/osoba/pobyt na 7 nocí/10 dnů, včetně stravy a dopravy.

V ceně ubytování, doprava autobusem (nástupní místo dle domluvy), plná penze a pitný režim, využívání víceúčelového hřiště a zastřešené tělocvičny ke cvičení, zapůjčení hudební aparatury bez notebooku, povlečení a úklid, ve vybraných termínech lehátka na pláži, pojištění CK proti úpadku dle zákona 159/99 Sb.

Zvýhodnění pro pedagogy: na 10 dětí 1x pedagogický dozor zdarma. (platí pro skupiny 40 a více platících osob). Každá osoba zdarma dostává bonus 1 500,-Kč + 30,- euro na konzumaci v místní restauraci.

Více informací, včetně ceníku, naleznete v následujícím dokumentu: Nabídka pro školní skupiny 2023.pdf