Wellness penzion UKO Škola v přírodě - Jizerské hory

V centru velmi krásného a nejvíce navštěvovaného střediska Jizerských hor, v Bedřichově, se nachází velmi malebný wellness penzion UKO. Dětem se tu bude hodně líbit. Školní pobyt v letnícnh měsících jim dovolí užívat si krásného venkovního bazénu, perfektního dětského hřiště a táboráků, a pokud přijedete s dětmi na lyžařský kurz, tak určitě oceníte hezkou úschovnu lyží a wellness. Wellness můžete užívat v kterémkoliv měsíci po celou dobu pobytu. Díky vynikajícím wellness službám je penzion také vhodný pro ozdravné pobyty dětí. Využít můžete např. solnou saunu, kde se odpařují solné kameny vhodné pro uvolnění dýchacích cest, bazén se slanou vodou aj. 

Lůžková kapacita: 45 lůžek velikosti standard + 22 dětských lůžek.

Sociální zázemí: na pokojích (koupelny se sprchou a WC). 

Vybavení pokojů / objektu: televize, dětský koutek, dětské hřiště, ohniště, místnost pro výuku, bazén se slanou vodou, 3 druhy saun, venkovní bazén, minigolf, trampolína, stolní fotbal, dětský bowling. 

Stravování: probíhá ve vlastní restauraci. 

Zajímavosti a aktivity v blízkém okolí: naučná stezka, koně, veřejné dětské hřiště, rozhledny Jizerských hor, přehrady, mini ZOO, bobová dráha, krásná příroda. 

Společenská zařízení v blízkosti:

  • obchod
  • pošta

Autobusová nebo vlaková zastávka:

  • autobusová zastávka 100 metrů od penzionu. 

Cena za osobu / 1 noc s plnou penzí: (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře + pitný režim, v cenách je zahrnut i neomezený vstup do wellness). 

  Letní období Zimní období
675 Kč 675 Kč
1.stupeň 875 Kč 875 Kč
2.stupeň 1 060 Kč 1 060 Kč

Pedagogický dohled platí cenu žáků 2. stupně.

Zvýhodnění: učitelé od penzionu UKO získají možnost zahrát si bowling zdarma. 

 

Powered by Froala Editor