Hrajte si, zpívejte, poznávejte a tvořte s Honzou Popletou Školní výlet

Je to prima kluk, ale vždycky všechno poplete. Ne nadarmo mu proto říkají Honza Popleta. :) Děti ho však mají velice rádi. A Honza Popleta má rád na oplátku všechny děti, a proto se za nimi vydává do mateřských a základních škol se zajímavým programem. Chcete se smát, soutěžit, hrát si a připravit dětem senzační odpoledne? Pak si neváhejte u nás objednat návštěvu Honzíka Poplety.

V nabídce jsou 3 programy pro děti – Honza Popleta a pejsek Alík, Honza Popleta hasičem a Honza Popleta s princeznami.

V každém programu děti s Honzou Popletou modelují balonky, poznávají zvířecí zvuky a písničky z pohádky. Děti budou soutěžit proti Honzovi nebo proti pejskovi Alíkovi a věřte, že je to bude velmi bavit.

V každém programu navíc společně s dětmi tančí a zpívají. Honza Popleta předcvičuje a děti opakují po něm.

Akce jsou také plné soutěží. Za zmínku určitě stojí soutěž skládání zvířátka. Honza přiveze stojan s přidělanou deskou ve tvaru trupu zvířátka a několik variant na suchý zip přilepovacích desek končetin, hlaviček, ocásků apod. Děti budou mít za úkol Honzovi Popletovi pomoct seskládat správně zvířátko. Honza to záměrně plete a děti se tak aktivně snaží mu pomoci a zapojit se.

Dále s sebou Honza Popleta vozí maketu šaškovy hlavy s otevřenou pusou na vhazování míčků, děti čeká i soutěž přetahování lanem, vodnická soutěž s dušičkami v hrníčku atd.

Na vyžádání je možné přivést i originální dětské karaoke - videoprojektor s plátnem, kde jsou možné dvě varianty. První klasické s textem a druhé, kde běží obrázky popisující děj v písních, a k tomu hrají notoricky známé dětské písně. Takže děti nemusí umět číst.

Model všech tří akcí je téměř stejný, jen se liší kostýmy a základními druhy soutěží a aktivit s dětmi.

Závěrem celého programu vždy probíhá hromadné focení.

 

Cena programu s Honzou Popletou

Cena závisí na počtu dětí, vzdálenosti a dohodnutých aktivitách. Vše se odvíjí od Vaší poptávky.  Pošlete nám poptávku (info@skolkyvprirode.cz)  a my vám rádi zašleme cenovou kalkulaci.

Program je dlouhý cca 90 minut.