Pohádkový Zámek v Horní Libchavě Školní výlet

Vydejte se s námi do Pohádkového zámku Horní Libchava a staňte se na jeden den princeznou nebo rytířem. Můžete se těšit na prohlídku zámku, animační programy a dílničku, ze které si děti domů odnesou malý dárek. Pro odvážné máme přichystaný strašidelný program. Zámek je možné navštívit po předchozí domluvě během celého roku a program uzpůsobit věku dětí.

DETAIL VÝLETU:

Mladší děti čeká pohádková prohlídka s princeznou a vyzkouší si spoustu aktivit jako například výuku šermu, předvedení zbroje a zbraní či prozkoumání naučné stezky. Na závěr budou mít děti možnost si něco pěkného vyrobit v dětské dílně nebo navštívit herničku.

Starší děti si u nás kromě historicko-cestovatelské prohlídky zámku vyzkouší domorodé zbraně, zastřílí na střelnici z kuše a poznají život rytíře. A na závěr si z korálků od Indonéských domorodců vyrobí náhrdelník nebo náramek.

Pro odvážné máme přichystanou prohlídka s Bílou paní a pánem podzemí, který je zavede na stezku fóbií. A na závěr je čeká to nejděsivější. Strašidelné sklepení!

Na Pohádkovém zámku mohou děti strávit i celý den. V poledne rozděláme oheň a opečou se buřty, případně je možnost přivézt vlastní obědy. Po obědě pak uvidí menší děti naší hranou pohádku, větší děti se zabaví promítáním videí z cest cestovatele Kiliána. Odpoledne bude patřit znalostním i pohybovým soutěžím o ceny a volné zábavě v našem areálu.

 

Bližší informace, se dozvíte na:

Zdena Kiliánová
724 279 514
info@pohadkovy-zamek.cz