Výlet do zábavního parku Fábula Školní výlet

Čeká vás školní výlet nebo škola v přírodě a zatím nevíte, kam s dětmi letos vyrazit? Zkuste dětský zážitkový zábavní park založený na tématice české pohádky. Rodinný park Fábula v Kamenici nad Lipou Vám nabízí opravdu kvalitní akce pro děti a pestrá zábava s veškerými službami Vás čeká vždy, bez ohledu na počasí, počet dětí, či jejich věk.

Výlet je vhodný pro MŠ a 1. stupeň ZŠ.

Bude tu pro Vás připravený celodenní program pro děti, zábavný, interaktivní i naučný, rozhodně ale překypující zážitky. Můžete přijet bez obav i za špatného počasí. Za deště probíhá zábava pod střechou, při pěkném počasí se část programu koná venku (divadlo, mini ZOO, bludiště) a v horku najdou děti opět příjemný chládek v prostorách pohádkového sklepení a dalších částech budovy. Celý zábavní areál je oplocen, žádné dítko se v něm neztratí.

PROGRAM – co vše můžete v zábavním parku Fábula navštívit:

Přivítání a organizace: Přivítání dětí a pedagogů; poskytnutí informací o programu.     

9:00 – 9:30

Divadelní kabaretní představení – Vodnická škola Profesionální herci vás pobaví hrou na motivy kabaretního čísla Josefa Dvořáka, patrona parku Fábula.

9:30 – 10:00

Cesta za pokladem:  Zážitková cesta světem fantazie, na které děti potkávají živé bytosti z českých pohádek, zažívají s nimi dobrodružství, plní úkoly a hledají správnou cestu. Na konci je pak čeká odměna. 

10:00 – 13:00 otevřené sklepení prohlídka trvá 30 min.

Adrenalinová úniková hra „ÚTĚK ZE ŽALÁŘE“: Jedinečná  týmová hra pro děti od 4. tříd. Skupinky 5 – 15 dětí se mohou pokusit  najít důkazy v kanceláři STB a dostat se díky tomu z pravé vězeňské cely. Ostatní děti mezitím řeší ŠIFROVANOU.

tuto část programu je nutné si rezervovat předem

Interaktivní kvíz pro malé i velké: Soutěžní program vedený zkušenými divadelníky děti pobaví, ale i formou hry potrápí jejich hlavičky záludnými otázkami a úkoly. 

13:00 – 13:30

Království hlavolamů – 3 místnosti plné her a hlavolamů pro malé i velké.

časově neomezeno


Poznávej s Igráčkem – interaktivní panely plné zajímavostí třeba z oboru přírodovědy, lidského těla, optiky, mechaniky a spoustu další zábavy, kterou si vyzkoušíš na vlastní kůži, oči či uši.

   časově
   neomezeno

Venkovní bludiště – Romantické zámecké bludiště, děti zde odpovídají na otázky pohádkového kvízu, za což získávají body do hrací karty (těm nejmenším je třeba otázky přečíst).

časově neomezeno

Expozice obřích společenských her – Interaktivní expozice – obří “Fábulo, nezlob se!”, dáma, pexeso, logik, domino, kuličky a kostky, vše v nadstrandardní velikosti. Hry jsou zapsány do České knihy rekordů.

časově neomezeno

Fábulova mini ZOO – Prasátka, kozy, ovce, pávi, králíčci, morčátka, křepelky, papoušci.

časově neomezeno

Tvořivé dílny – Pokud budete chtít s dětmi tvořit, tato jediná aktivita je zpoplatněna  - ceník najdete v příloze na konci článku. 

časově neomezeno

Střílení z kuše – Krytá střelnice, ve které si děti mohou vyzkoušet střelbu na terč z dřevěné kuše (šípy nemají hrot, střílení tedy není nebezpečné, přesto vyžaduje pedagogický dozor pro správné zacházení).

časově neomezeno

Občerstvení a prodej suvenýrů – Cukrárna + rychlé občerstvení, stánek se suvenýry

časově neomezeno

Může se stát, že nestihnete využít veškerý a celý program. Je bohatý a Vy si můžete vybrat, co vše chcete vidět a navštívit a kolik času u nás chcete strávit. Jediná aktivita, pro kterou Vám určíme přesný čas, je prohlídka pohádkového sklepení. Tento čas se dozvíte hned při příjezdu u hlavního vstupu.

Cena

Vstupné se hradí při příjezdu u vstupu do areálu (aktuální ceník na vyžádání, dle počtu dětí, věku a termínu výletu., pedagogický dozor a řidič autobusu zdarma. V ceně je zahrnutý  hrací plán pro dítě, pitný režim po celý den zdarma a na každý autobus s minimálně 40 dětmi je poskytnuta dotace ve výši 1000 Kč. V ceně je také zahrnut veškerý program a zábava pro děti a také pohádkový dárek pro školu/třídu/ školku od Agentury Školky v přírodě.