Školy a školky v přírodě v Itálii

Škola v přírodě u moře bude pro žáky jedinečným zážitkem a věříme, že na své si přijdou i učitelé. Vyrazte s námi do Itálie! Pomůžeme vám si užít školní pobyt u Jaderského moře na poloostrově Gargano. Příjemné ubytování uprostřed olivového háje, česky hovořící personál, domácí strava, čisté moře a mnoho dalšího.

Lokalita jako stvořená pro školy

Celý poloostrov Gargano je dnes chráněnou krajinnou rezervací s přísným zákazem stavby nových objektů. I proto zde s dětmi naleznete neopakovatelný klid. Areál se nachází nedaleko většího městečka Mattinata (cca 7000 obyvatel, 30 minut chůze). Město leží v jižní části poloostrova a jedná se o jednu z nejkrásnějších destinací celé Itálie. Mattinata vám dovolí ochutnat tu pravou Itálii, úzké uličky, romantické kavárny, elegantní obchody.

Ubytování v Itálii pro školy v přírodě 

Budete bydlet v komfortních apartmánech TRILO a BILO (4–6 osob), které nabízí kromě vlastního sociálního zázemí i menší vybavenou kuchyňku s lednicí a klimatizaci. Nebo můžete zvolit levnější variantu, a to v chatkách pro 4 osoby. Celková kapacita areálu činí 400 lůžek a zvládne tak pojmout i početnější skupiny. Přepravu vám zajistíme zájezdovými autobusy. V areálu vás přivítá česky mluvící delegát, včetně personálu a chutná domácí strava. Součástí je i hezké zázemí pro volnočasové aktivity s dětmi, jako je venkovní tělocvična, hřiště s umělým povrchem, beach-volejbalové hřiště, dětské hřiště a mnoho dalšího.

Moře, pláž, odpočinek s dětmi

Oblázkovo-kamenitá pláž je dlouhá 1 500 m, nachází se přímo u areálu a z obou stran je zakončena skalními útesy. Část pláže je u areálu vyhrazena jako soukromá, pro hosty Villagio Riccio a můžete si na ní zapůjčit lehátka i slunečníky. Moře je zde průzračné, s pozvolným vstupem. Je tedy vhodné i pro horší plavce a menší děti. Osvěžit se můžete chlazenými nápoji nebo mraženými výrobky v restauracích a barech přímo na pláži.

Chceme školu v přírodě v Itálii