?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Poloostrov Gargano

Itálie - Poloostrov Gargano

Hledáte pro svou školu v přírodě něco zajímavého? Něco netradičního? Chcete vyrazit mimo naše hranice? Pokud je Vaší odpovědí ano, vyrazte s námi do Itálie! Nově v naší nabídce naleznete možnost prožít školní pobyt u Jaderského moře, na poloostrově Gargano. Příjemné ubytování uprostřed olivového háje, česky hovořící personál, domácí strava, čisté moře a mnoho dalšího naleznete v našem areálu Villagio Riccio.

Lokalita vhodná pro školní pobyt

Celý poloostrov Gargano je dnes chráněnou krajinnou rezervací s přísným zákazem stavby nových objektů. I proto zde s dětmi naleznete neopakovatelný klid a únik z dnešní přetechnizované doby. Areál se nachází nedaleko většího městečka Mattinata (cca 7000 obyvatel, 30 minut chůze). Město leží v jižní části poloostrova a jedná se o jednu z nejkrásnějších destinací celé Itálie. Mattinata Vám dovolí ochutnat tu pravou Itálii, úzké uličky, romantické kavárny, elegantní obchody.

Škola v přírodě a ubytování v Itálii

Budete bydlet v komfortních apartmánech TRILO a BILO (4-6 osob), které nabízí kromě vlastního sociálního zázemí i menší vybavenou kuchyňku s lednicí a klimatizaci. Nebo můžete zvolit levnější variantu a to v chatkách pro 4 osoby. Celková kapacita areálu činí 400 lůžek a zvládne tak pojmout i početnější skupiny. Přepravu Vám zajistíme zájezdovými autobusy s DVD přehrávači, toaletou a klimatizací. V areálu Vás přivítá česky mluvící delegát, včetně personálu a chutná, domácí strava. Součástí je i hezké zázemí pro volnočasové aktivity s dětmi, jako je venkovní tělocvična, hřiště s umělým povrchem, beach-volejbalové hřiště, dětské hřiště a mnoho dalšího.

Moře, pláž, odpočinek s dětmi

Oblázkovo-kamenitá pláž, dlouhá 1 500 m, se nachází přímo u areálu a z obou stran je zakončena skalními útesy. Část  pláže je u areálu vyhrazena jako soukromá, pro hosty Villagio Riccio a můžete si na ni zapůjčit lehátka i slunečníky. Moře je zde průzračné, s pozvolným vstupem. Je tedy vhodné i pro horší plavce a menší děti. Osvěžit se můžete chlazenými nápoji nebo mraženými výrobky v restauracích a barech přímo na pláži.


Už se těšíte na netradiční Školu v přírodě? My ano! 

Více informací: Nabídka pro školní skupiny 2020.pdf

V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Sledujte nás na
Facebooku