Školy a školky v přírodě v Českém Švýcarsku

Tento menší národní park na severu Čech v sobě skrývá unikátní pískovcové útvary a snad nekonečno možností pro výlety a exkurze. Co se týče výuky, není lepší místo na učení o horninách a nerostech či síle vody a větru.

České Švýcarsko je rájem výletů

Nenechte si ujít osmý div světa – Pravčickou bránu – která je největší pískovcovou skalní bránou v Evropě, ani prohlídku skalních měst, úchvatných vyhlídek a soutěsky řeky Kamenice. Pojďte s námi třeba na formanskou výpravu, Úzkými schody, krajem loupežníků nebo pohádkovou cestou údolím strašidel nebo k Dolskému mlýnu. Třeba právě zde potkáte nějakou pohádkovou bytost. Dolský mlýn je totiž oblíbeným místem filmařů a natáčela se zde třeba pohádka Peklo s princeznou.

Tipy na výlety v Českém Švýcarsku pro školy

Ubytování pro školy a školky v Českém Švýcarsku

Máme pro vás hned několik vhodných tipů na ubytování pro školy a školky v Českém Švýcarsku, které jsme vybírali s velkou pečlivostí a děti se tu nudit rozhodně nebudou. Najdete zde různá sportoviště, dětská hřiště a večer si můžete zpříjemnit písničkami u táboráku. Některá střediska nabízejí také možnost jízdy na koních nebo využití venkovního bazénu. Stačí si jen správně vybrat.

Chceme školu v přírodě v Českém Švýcarsku