?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Školy v přírodě Máchovo jezero

Školy a školky v přírodě u Máchova Jezera

Máchův kraj se řadí mezi nejkrásnější místa, která v České republice máme a patří do něj celá řada nezapomenutelných přírodních útvarů, krás a památek. Srdcem Máchova kraje je město Doksy společně s Máchovým jezerem, městem Dubá a s krajinnými oblastmi Dubské Švýcarsko a Kokořínsko. Celá oblast nese jméno po českém básníkovi Karlu Hynku Máchovi, který si tento kraj zamiloval a zasadil se o jeho zviditelnění svými literárními díly.

Máchovo jezero je ideální místo pro školy v přírodě

Toto místo je jako dělané pro školní pobyt, neboť leží přímo uprostřed lesů a je obklopen krásnou přírodou s čerstvým vzduchem. Nabízí mnoho kilometrů stezek pro pěší i cyklostezek. Výhodou je převážně rovinatý terén, který ocení děti při delších výletech. Oblíbeným cílem je např. hrad Bezděz, Muzeum Čtyřlístek v Doksech nebo samotné Máchovo jezero, nazývané "České moře", které nabízí písečnou pláž a kvalitní zázemí s nabídkou aktivit pro děti.

Ubytování pro školy a školky v přírodě

Školky v přírodě vám mohou zprostředkovat ubytování pro školy či školky v přírodě u Máchova jezera. Školní pobyty u Máchova jezera patří mezi ty nejkrásnější a nejpoklidnější. Nechcete se zatěžovat vyřizováním nebo na to nemáte čas? Pomůžeme Vám vybrat ubytování a zorganizovat celou školu v přírodě dle vašich představ. Proto neváhejte a kontaktuje nás.

Další lokality v naší nabídce ubytování pro školy a školky si můžete prohlédnout v sekci seznam ubytování.

 

Sledujte nás na
Facebooku