Škola v přírodě přesně dle vašich potřeb

Máme pro vás více jak 100 možností ubytování po celé ČR i v zahraničí. Ať už se chystáte do penzionu, chaty nebo rekreačního areálu. Stačí upřesnit parametry a můžete vybírat!

Apartmány Aninka

Apartmány / Krušné hory a lázně ZČ

Počet lůžek: 21

Apartmány Aninka, se nachází v klidné lokalitě Mariánská, uprostřed Krušných hor. Ubytování probíhá ve čtyřech plně vybavených apartmánech a poskytne zázemí především menšímu kolektivu, který nechce sdílet pobyt s další skupinou. 

hrad a zámek Horní hrad - Hauenštejn

Apartmány / Krušné hory a lázně ZČ

Počet lůžek: 79

Pokud hledáte místo pro klasický školní pobyt, tak dál již prosím nečtěte... Ale jestli vám v naší nabídce scházelo něco netradičního, něco ojedinělého a těžko opakovatelného, jste tu správně.

https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/krusne-hory-a-lazne-zc/apartmany/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/rekreacni-arealy/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/hotely/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/chaty/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/kempy/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/apartmany/