Škola v přírodě přesně dle vašich potřeb

Máme pro vás více jak 100 možností ubytování po celé ČR i v zahraničí. Ať už se chystáte do penzionu, chaty nebo rekreačního areálu. Stačí upřesnit parametry a můžete vybírat!

Kemp Fousek

Kempy / Jižní Čechy a Česká Kanada

Počet lůžek: 132

Rodinný kemp Fousek naleznete v malebné přírodě Jižních Čech, mezi městy Soběslav a Veselí nad Lužnicí. Díky své poloze se stane vašim ideálním výchozím bodem pro toulky přírodou a zajímavostech blízkého okolí. Ubytováni budete v chatkách, které splňují všechna kritéria komfortního pobytu 21. století. Jedná se totiž o vkusné a plně vybavené 4L chatky s vlastním sociálním zařízením v rozlehlém areálu. V něm kromě atrakcí pro děti, oceníte i velký a rovný prostor pro společné aktivity. Dále tři vlastní rybníky, z nichž ten největší má píščitou pláž a je určen ke koupání. Okolí je zde opravdu krásné a s možností mnoha výletů.

https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/jizni-cechy-a-ceska-kanada/kempy/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/rekreacni-arealy/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/hotely/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/chaty/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/kempy/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/apartmany/