Škola v přírodě přesně dle vašich potřeb

Máme pro vás více jak 100 možností ubytování po celé ČR i v zahraničí. Ať už se chystáte do penzionu, chaty nebo rekreačního areálu. Stačí upřesnit parametry a můžete vybírat!

Chata Zátiší

Chaty / Jeseníky

Počet lůžek: 75

Chcete ukázat dětem, jak vypadá tradiční ubytování v horské chatě? Naplánujte si školu v přírodě v  Karlově po Pradědem, na Chatě Zátiší. Rodinné zázemí, klidná lokalita a krásná příroda s mnoha turistickými cíly. To jsou hlavní lákadla, která při svém pobytu oceníte.

Chata Erlina

Chaty / Jeseníky

Počet lůžek: 114

Uprostřed čisté přírody a na okraji malebné obce Hynčice pod Sušinou, přesně zde najdete Chatu Erlinu. Vyznačuje se domácí atmosféru, velkorysími prostory a slušným zázemím pro děti. Příjemné prostředí dokresluje celkovou atmosféru. Lyžařské kurzy ocení Skiareál Kraličák jen pár metrů od chaty. Školy v přírodě pak kromě krásné přírody, možnost koupání v místním rybníce, či naučné a zábavné stezky vokolí.

https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/krkonose/chaty/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/jizerske-hory/chaty/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/ceske-svycarsko/chaty/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/krusne-hory-a-lazne-zc/chaty/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/lipno-a-sumava/chaty/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/jeseniky/chaty/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/orlicke-hory/chaty/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/jeseniky/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/jeseniky/hotely/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/jeseniky/chaty/